Minirallijam “Madona” pieteikušās gandrīz 60 ekipāžas

Sestdien, 31.janvārī, Madonā startēs 2015.gada LAF SAK Minirallija kausa izcīņas sezona. Gada pirmajām sacensībām ir pieteikušās gandrīz 60 ekipāžas, no tām arī vairākas, kas līdz šim nevienā minirallijā nav startējušas.

Kā zināms, šogad minirallija dalībniekiem, tāpat kā klasiskā autorallija ekipāžām, būs atļauts iepazīties ar sacensību ātrumposmiem, par pamatu ņemot pieredzējušu rallija braucēju izveidotu stenogrammu.

Minirallija organizatori informē, ka Madonas puses ceļi ir gatavi uzņemt ziemas sacensību dalībniekus, trasi klāj ledus ar sniega kārtu.

Visvairāk dalībnieku, 24 ekipāžas, minirallijā “Madona 2015”sacentīsies 2WD klases ieskaitē, konkurenci 1600 klasē veidos 14 dalībnieki, 4WD – septiņi. Diemžēl šoreiz neviens nav izlēmis startēt 4WD+ klasē, toties Open ieskaitē (automašīnas, tostarp sporta auto, kas neatbilst iepriekšminētajām grupām) piedalīsies 14 ekipāžas.

Minirallija dalībnieki Madonā tiek gaidīti jau no paša rīta, kad sāksies administratīvā un tehniskā pārbaude, kā arī iepazīšanās ar trasi. Sacensību starts tiks dots Saieta laukumā pie novada Domes ēkas plkst. 12:20, un tālāk dalībnieki dosies septiņos ātrumposmos, kuru kopējais garums būs 15 km.

Dalībnieku saraksts starta numuru secībā, ierašanās laiki uz administratīvo un tehnisko pārbaudi, kā arī iepazīšanās ar trasi grafiks ir atrodams interneta vietnē www.4rati.lv, turpat sacensību dienā varēs sekot līdzi online rezultātiem.  Šeit skatītāju ērtībām tiks publicēta arī ātrumposmu karte.

Miniralliju „Madona 2015” organizē biedrība „Latvian Baja” sadarbībā ar LAF Standarta automobiļu komisiju, sacensību  atbalsta Marathon, Raibenes trase, Canon serviss, Madonas novads, Red Bull, Motul, Cucu Coco.

Informatīvais atbalsts: www.4rati.lv

Info, foto: Dace Janova, minirallija “Madona 2015″ preses sekretāre

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *