Minirallija sezona sāksies Madonā 31.janvārī

Jau 31.janvārī ar sacensībām „Madona 2015” tiks atklāta 2015.gadā Minirallija kausa izcīņas sezona.

LAF Standartauto komisijas izveidotā minirallija disciplīna – rallija tipa sacensības, kurās var piedalīties jebkurš braukt gribētājs ar savu ielas satiksmē izmantojamo automašīnu, iepriekšējā sezonā ir izpelnījies lielu dalībnieku interesi un cerams, ka šī interese būs tikpat noturīga arī šogad.

Lai vēl vairāk ļautu braucējiem pietuvināties “lielā” rallija sajūtām, sākot ar “Madonu”, minirallija dalībniekiem būs iespēja pirms sacensībām iepazīties ar ātrumposmiem, talkā ņemot organizatoru piedāvātu stenogrammu.

Dalībnieki varēs  sacensties sekojošās ieskaites grupās – 1600, 2WD, 4WD, 4WD+, kā arī Open (automašīnām, tostarp sporta auto, kas neatbilst iepriekšminētajām grupām) un Junioru kausa izcīņā.

Minirallija „Madona 2015” trasi veidos 7 ātrumposmi, kuru kopējais garums būs 15 km. Organizatori stāsta, ka ātrumposmi šogad ir izvēlēti vēl aizraujošāki, nekā tas bija iepriekšējā sezonā, tāpat arī laika apstākļu prognozes janvāra beigās sola salu un sniegu.

Tāpat kā pagājušā gada sacensībās, arī šogad Madonas novada pašvaldība atbalsta miniralliju „Madona”, un arī šogad sportistu un organizatoru rīcībā tiks nodotas gan zāles Domes ēkā, gan silta telpa, kur uzlīmēt starta numurus dalībnieku automašīnām.

Nu jau tradicionāli minirallija sacensības Madonā gaida ne tikai to dalībnieki un līdzjutēji, bet arī pilsētas iedzīvotāji, jo sacensību starts tiks dots pašā Madonas centrā, Saieta laukumā pie novada Domes ēkas.

Dalībnieku pieteikšanās minirallijam notiek interneta vietnē www.4rati.lv, turpat sacensību dienā varēs sekot līdzi online rezultātiem, īsi pirms sacensībām šeit skatītāju ērtībām tiks publicētas arī ātrumposmu kartes.

Miniralliju „Madona 2015” organizē biedrība „Latvian Baja” sadarbībā ar LAF Standarta automobiļu komisiju, sacensību  atbalsta Marathon, Raibenes trase, Canon serviss un Madonas novads.

Informatīvais atbalsts: www.4rati.lv

Info, foto: Dace Janova, minirallija “Madona 2015” preses sekretāre

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *