4.janvārī Ķekavā seminārs minirallija dalībniekiem

4.janvārī tiek organizēts seminārs, uz kuru aicināti gan tie, kas tikai plāno startēt minirallija sacensībās, gan jau pieredzējušāki sportisti, kas vēlas atjaunot savas zināšanas.

Ņemot vērā to, ka no nākamā gada minirallija kausa izcīņas posmos sportistiem būs iespēja iepazīties ar trasi, izmantojot organizatoru izsniegtu stenogrammu, semināra galvenā tēma būs saistīta tieši ar trases pieraksta veikšanu un tā lasīšanu.

Semināru vadīs LAF rallija tiesnešu vadītājs Juris Aperāns, kurš iepazīstinās ar 2015.gada Minirallija kausa izcīņas nolikumu, kā arī sniegs skaidrojumus par sacensību oficiālajiem dokumentiem, drošības nosacījumiem un trases dokumentu (leģendas, maršruta kartes) pielietojumu.

Nākamgad Itaram Siliņam un Uldim Kaņepam-Kalniņam ir uzticēts veidot stenogrammas visiem minirallija kausa izcīņas posmiem. Viņi pastāstīs par trases pieraksta pamatprincipiem un atklās dažu labu ekipāžas veiksmīgas sadarbības viltību.

Seminārs notiks 2015.gada 4.janvārī no plkst 11:00 līdz 16:00 (ar pusdienu pauzi) Ķekavas vidusskolas telpās  Ķekavā, Gaismas ielā 9. Dalības maksa –EUR 15 (iekļauti izdales materiāli un pusdienas).

Interesentus lūdzu pieteikties, nosūtot savu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju  uz e-pastu [email protected]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *