Pēc nedēļas minirallijs “Gulbis 2023”, 2.jūnijs – beidzamā pieteikšanās diena

Vēl tikai piektdien, 2.jūnijā,  var paspēt pieteikties ERST Finance minirallijam “Gulbis 2023”, un pievienoties tām 105 ekipāžām, kas  10.jūnijā stāsies uz starta, lai mērotos spēkiem Gulbenes apkārtnes ceļos.

Jāatgādina, ka visi seši sacensību ātrumposmi norisināsies  tikai pa grants seguma ceļiem un daļa no tiem  jau būs pazīstama “lielā” rallija “Sarma” dalībniekiem un skatītājiem.

Minirallijam “Gulbis” šobrīd visvairāk ekipāžu ir pieteikušās 2WD Rookie klasē -tās ir 24 ekipāžas, kuru pieredze minirallijā nav ilgāka par divām sezonām. Vairāk nekā 10 dalībnieku gatavojas startēt arī 4WD Rookie, 2000 un 1600 ieskaitēs, skatītājus priecēs arī 8 atraktīvi bagiji.

Kā ierasts, minirallija dalībnieki 10.jūnija rītā tiks gaidīti rallija centrā Gulbenē, Kļavu ielā 30 un pirmā ekipāža trasē dosies 13:00.

Pieteikšanās minirallijam “Gulbis 2023” notiek interneta vietnē www.minirallijs.lv, turpat var iepazīties arī ar visiem sacensību dokumentiem.

Sacensības organizē Gulbenes Auto-moto sadarbībā ar Gulbenes novada pašvaldību un  LAF SAK.

Miniralliju “Gulbis” atbalsta: ERST Finance, “Sendija”, “Akvedukts”,  “Grantiņi 1”, “Ķelmēni”, “Tālavas sidrs”, ZS “Aizpurieši”,  SIA “Kopa”, Radio TEV, “SKD”, “SLB”, informatīvo atbalstu nodrošina “Dzirkstele” un 4rati.lv.

 

Info: Minirallija “Gulbis 2023” preses sekretāre Dace Janova

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *