Minirallijā ‘Gulbis’ šo sestdien startēs 108 ekipāžas

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Jau šo sestdien, 10. jūnijā, Latvijas kausa izcīņa minirallijā turpināsies ar sezonas trešo posmu “Gulbis”, kas norisināsies Gulbenes apkaimes grants ceļos. Dalībnieku pieteikšanās ir noslēgusies un uz starta gatavojas iziet 108 ekipāžas, starp kurām būs ne vien vadošie latviešu sportisti, bet arī dalībnieki no Igaunijas, Somijas un Vācijas.

Visvairāk dalībnieku pieteikušies 2WD ROOKIE klasē, kuras braucējiem pieredze nav lielāka par divām sezonām – 27 ekipāžas. Desmit vai vairāk ekipāžas pieteiktas tādās klasēs kā 4WD ROOKIE, 4WD+, 2000 un 1600.

Dalībnieku saraksts >>

Visi seši sacensību ātrumposmi norisināsies tikai pa grants seguma ceļiem un daļa no tiem jau būs pazīstama “lielā” rallija “Sarma” dalībniekiem un skatītājiem. Kā ierasts, minirallija dalībnieki 10. jūnija rītā tiks gaidīti rallija centrā Gulbenē, Kļavu ielā 30 un pirmā ekipāža trasē dosies plkst. 13:00.

Ātrumposmu programma >>

Pēc aizvadītajiem minirallija posmiem “Ropaži” un “Karosta” sezonas kopvērtējuma vadībā savās klasēs atrodas Gusts Pikša/Kristaps Pļaviņš (2WD ROOKIE), Atis Priedoliņš/Vilis Akmeņkalns (4WD ROOKIE), Kristaps Priedīte/Aivis Bērziņš (1600), Reinis Trūps/Ēriks Kursišs (2000), Ģirts Vītiņš/Daniels Jānis Justs (2WD), Kristaps Ābele/Helvijs Plaudis (4WD), Leonīds Pugo/Jānis Rozentāls (4WD+), Mārtiņš Dzenītis/Ainārs Šusts (OPEN 2WD), Māris Dunda/Marita Bajarune (OPEN 4WD) un Roberts Veismanis/Pauls Gereišs (BUGGY).

Sezonas kopvērtējumi >>

  1. Jāpiemin, ka minirallijā “Ropaži” šogad startēja 84 ekipāžas, savukārt “Karostā” uz starta izgāja 97 ekipāžas.

Sacensības organizē Gulbenes Auto-moto sadarbībā ar Gulbenes novada pašvaldību un  LAF SAK.

Miniralliju “Gulbis” atbalsta: ERST Finance, “Sendija”, “Akvedukts”,  “Grantiņi 1”, “Ķelmēni”, “Tālavas sidrs”, ZS “Aizpurieši”,  SIA “Kopa”, Radio TEV, “SKD”, “SLB”, “Ramirent”, informatīvo atbalstu nodrošina “Dzirkstele” un 4rati.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *