Ziemas autosprinta čempionāta sākums kavēsies

Info: LAF Standartauto komisijas preses dienests
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ Latvijas Automobiļu federācijai (LAF) nācies atcelt svētdien „Auciema” trasē paredzēto Latvijas ziemas autosprinta čempionāta pirmo posmu.

Protams, ka šāds piespiedu lēmums ir apbēdinošs ziemas sacīkšu cienītājiem, jo vairāk tāpēc, ka analoģiska situācija izveidojās arī nedēļu iepriekš. Tomēr nav ļaunuma bez labuma – 2007. gada ziemas autosprinta čempioni Jānis Gustāns (aizmugures piedziņas klase), Elmārs Aukšmuksts (pilnpiedziņas klase) un Ģirts Krūzmanis (priekšas piedziņas klase) sestdien, 19. janvāra vakarā „Hansa Līzings” Latvijas autosporta čempionu „Gala’ balva 2007″ pasākumā varēs ballēties neuztraucoties par to, ka nākamajā dienā būtu jāstartē sacensībās. Pasākumā, kas notiks Rīgas Latviešu biedrības namā, tiks nosaukts 2007. gada populārākais Latvijas autosporta čempions un paziņots 2007. gada nozīmīgākais Latvijas autosportistu sasniegumu ārvalstīs.

Gaidīt ziemu un sniegu vairs nav laika, tāpēc nākamās nedēļas nogalē ir nozīmēti uzreiz divi Latvijas ziemas autosprinta čempionāta posmi – sestdien, 26. janvārī “333” trasē pie Silakroga un svētdien, 27. janvārī “Rullīša” kartodromā Jelgavā. Šajās trasēs sacensības notiks jebkuros laika apstākļos, kas nozīmē, ka sniega trūkuma gadījumā braukšana notiks pa asfalta segumu. Šādā situācijā zināmas priekšrocības iegūs tie braucēji, kas startējuši “MKM mežs ziemas kausa” sacīkstēs un apguvuši braukšanu pa ziemas asfaltu, kā arī ir atraduši piemērotākās riepas šādam segumam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *