Ziemas autodaudzcīņas čempionāts turpināsies „333” trasē

Info:LAF Standartauto komisijas preses dienests

Svētdien, sinoptiķiem solot bargu salu un sniegu, „333″ sporta kompleksā Zaķumuižā tiks aizvadīts Latvijas ziemas čempionāta autodaudzcīņā 2. posms. Kopvērtējuma vadībā šobrīd atrodas Ģirts Krūzmanis („Honda Civic TypeR”, FWD klase), Sabīna Kukute („Nissan 350 Z”, RWD klase) un Elmārs Aukšmuksts („Subaru Impreza”, 4WD klase).

Atšķirībā no pirmā posma sacensībām Jelgavas kartinga trasē „Rullītis”, šoreiz sacīkstes sāksies ar priekšpiedziņas klases startu. FWD grupas sportistiem reģistrācija sāksies jau no pl. 7.30, bet pirmais starts paredzēts pl. 9. RWD un 4WD klašu pārstāvji sacensības uzsāks pl. 13.30, pirms tam reģistrējoties no 11.45 līdz 12.45. Atgādināsim, ka ziemas autodaudzcīņas čempionātā var piedalīties jebkurš brauktgribētājs ar savu „ielas” automašīnu, kas aprīkota ar bezradžu riepām.

Sacensības „333″ trasē ir uzdevušas lielu mīklu dalībniekiem – kāds būs trases segums (sniegs, ledus vai asfalts) un kādas riepas izmantot. Ja ticēt sinoptiķiem, tad būs sniegs, bet… Ja būs asfalta segums – jāšaubās, vai kāds no sportistiem šim ir testējis dažādas riepas uz -10 grādu auksta asfalta. Tieši spēja paredzēt laika apstākļus un pareiza riepu izvēle var kļūt par noteicošu faktoru laba rezultāta sasniegšanā.

Latvijas čempionāts ziemas autodaudzcīņā
Kopvērtējums pēc 1. posma

FWD
Ģirts Krūzmanis 67 punkti, Dāvis Tobiass 65, Jānis Grīnbergs 60.

4WD
Elmārs Aukšmuksts 67, Kārlis Nebars 65, Mareks Matvejevs 62.

RWD
Sabīna Kukute 70, Jānis Gustāns 64, Ģirts Krūzmanis 58.

Komandas
SRT.LV (Ģirts Krūzmanis, Jānis Grīnbergs) 185, VPLT (Jānis Gustāns, Mareks Matvejevs, Ritvars Kārkliņš) 182 , Ice MEN (Elmārs Aukšmuksts, Normunds Orlovs, Mareks Kairis) 157.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *