Tukumā jauna autotrase, pirmās sacensības jau šosestdien

Info, foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Savulaik ne tikai Tukumā, bet arī visā Latvijā populārā autokrosa trase „Melnezers” jau vairākus gadus bija pamesta novārtā.
Nu tajā atkal atgriežas sporta auto rūkoņa, jo no šī gada sākuma trases pārvaldīšanu un apsaimniekošanu ir uzņēmies „Satellite Motorsport”, uzņēmums, kura pamatdarbība saistīta ar sporta, galvenokārt rallija, automašīnu sagatavošanu un pārbūvi. Pēc pamatīga darba, kas ieguldīts trases atjaunošanā, autotrase ir gatava pirmajām sacensībām.

Trase atrodas ģeogrāfiski ļoti izdevīgā vietā Tukuma pilsētā, Melnezera ielā 15, tikai pāris minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra. Tā ir ātra, ar plašiem līkumiem un par prieku skatītājiem – ļoti labi pārskatāma visā garumā no jebkuras vietas, jo izvietota ieplakā.

Sadarbībā ar interneta portālu www.4rati.lv izveidotā ziemas autotrase „4rati” tiks atklāta sestdien, 4.februārī ar Kurzemes Ziemas Kausa izcīņas 2.posma sacensību. Ziemas autosprintā ar savu ielas automašīnu var piedalītiesikviens braucējs, kurš vēlas pārbaudīt savus spēkus, atkarībā no automašīnas tehniskajiem parametriem un izvēlētajām riepām startējot kādā no ieskaites klasēm – 2WD, RWD, 4WD, 2WD-R, RWD-R, 4WD-R vai Open.

Pieteikšanās Kurzemes Ziemas Kausa izcīņas 2.posmam notiek internetavietnē www.standartauto.lv, te var iepazīties arī ar sacensību nolikumu un pieteiktajiem dalībniekiem.

Šobrīd savu dalību sacensībā apstiprinājušiarī Latvijas labākie drifteri Gatis Lapāns un Jānis Lamberts, trasē noteikti redzēsim vairākus no Latvijas rallija pilotiem.

Visas dienas garumā sestdien trasē darbosies kafejnīca, skatītājiem un sportistiem būs iespējams sasildīties gan pie ugunskuriem, gan apsildāmā teltī, par notiekošo trasē informēs pasākuma vadītājs. Skatītāju ērtībām būs iztīrīts stāvlaukums auto novietošanai.

Ar savu rallija „kaujas” auto dažus veiksminiekus, kas būs izvilkuši laimīgo lozi skatītājiem rīkotajā loterijā, izvizinās pieckārtējais Latvijas autorallija čempions, tukumnieks Aivis Egle.

Sacensību starts – sestdien, 4.februārī plkst. 9:30, plānotais finišs un uzvarētāju apbalvošana – 16:00. Ieeja pasākumā – bez maksas!

Trases shēma un informācija par tās atrašanās vietu – www.4rati.lv un www.standartauto.lv.

Autotrasi „4rati” apsaimnieko Satellite Motorsport, atbalsta Komforts, EZ Auto, Pirtel, Wurth un Tukuma novada pašvaldība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *