Treniņsacīkstes aizvadītas, “EVE ziemas kausa” trešais posms pārcelts

Foto: Ilona Brože, eveautosports.lv

Sestdien, 6. februārī Druvas lidlaukā – Saldus pusē, norisinājās treniņsacensības sporta un standarta automašīnām. Savukārt “EVE ziemas kausa” trešais posms pārcelts uz vēlāku datumu.

Trase bija sagatavota uz lidlauka asfaltētās daļas ar kopējo garumu 1.3km. Kopumā dalībnieki veica četrus braucienus, no kuriem trīs labākie braucieni veidoja sacensību rezultātu. Šāda veida sacensības, kuras vairāk paredzētas kā treniņš, rīkosim arī turpmāk. Jo tā ir lieliska iespēja nobraukt salīdzinoši garu kopējo distanci, bez lieliem pārtraukumiem.

Ātrāko brauciena laiku uzrādīja Ingars Padrevics ar pilnpiedziņas BMW 325ix no Kuldīgas. Labākais juniors Krists Valters no Kuldīgas ar rallijam sagatavotu auto Suzuki Ignis. Voldemārs Kalve savukārt startēja četrās klasēs ar klasiskās un pilnpiedziņas automašīnām un visās klasēs uzrādīja labus rezultātus.

FWD klasē pirmais Artūrs Zadovskis no Saldus ar VW Golf2 automašīnu, otrās vietas ieguvējs Ingus Timofejevs ar Opel Tigra no Saldus un trešais Krists Valters no Kuldīgas. RWD klasē nepārspēts Voldemārs Kalve no Ādažiem, otrais Elmārs Tikums no Rīgas. Trešo vietu ieguva Uldis Lasmanis no Saldus, visi trīs dalībnieki startēja ar BMW automašīnām. 4WD klasē pirmais Ingars Padrevics no Kuldīgas, otrais Raivis Aigars ar Subaru Impreza no Saldus un trešais Voldemārs Kalve no Ādažiem. 2WD OPEN klasē ātrākais bija Voldemārs Kalve, otro vietu ieguva Elmārs Tikums un trešais palika Ingus Timofejevs. 4WD OPEN pirmais Ingars Padrevics, otrais Voldemārs Kalve un trešais Gvido Erķis ar Subaru Impreza automašīnu no Mērsraga. Labākā dāma Santa Šenberga, otrā Iveta Krastiņa, abas no Saldus. Trešā ātrākā dāma Līga Valdmane ar Subaru Impreza automašīnu no Mērsraga.

Notikušas izmaiņas “EVE ziemas kauss 2016” kalendārā. Trešais posms pārcelts no 21. uz 27. februāri. Ceturtais un piektais posms norisināsies kā paredzēts 6. un 20. martā. Šāds lēmums tiek pieņemts atsaucoties uz citu sacensību kalendāra izmaiņām.

Izmantotie resursi:
www.eveautosports.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *