Sniegs un rekordliels dalībnieku skaits EVE ziemas kausa finālā

Foto: Ilona Brože

Svētdien, 20. martā, ar rekordlielu dalībnieku skaitu finišēja “EVE ziemas kauss 2016”.  Piektajam posmam, kurš norisinājās Vaiņodes lidlaukā, pieteicās 165 dalībnieki. Arī ziema sarūpēja patīkamu pārsteigumi, lai arī uzsnigušais sniegs uz trases trajektorijām ātri vien nokusa, tomēr apkārt viss bija balts, kas noteikti radīja ziemas kausam atbilstošus apstākļus.

Neskatoties uz lielo dalībnieku skaitu, sacensības noritēja raiti un bez lieliem starpgadījumiem. Sportisti divus kilometrus veica trīs reizes un rezultāts tika noteikts summējot divu labāko braucienu laikus. Kā atzina dalībnieki, ļoti lielu lomu labam rezultātam spēlēja pareiza riepu izvēle. Ja pirmajā un otrajā braucienā lielākā daļa brauca ar ziemas riepām, tad uz trešo braucienu tika izmantotas vasaras riepas, jo daļa trases jau bija sauss asfalts.

GROS AUTO specbalvu par ātrāko braucienu ieguva Artis Vicinskis no Sabiles, kurš startēja ar Subaru Impreza. Labākais juniors piektajā posmā ir Roberts Poriņš no Kuldīgas, kurš startēja ar VW Golf.

FWD klasē trīsdesmit sešu dalībnieku konkurencē uzvaru izcīnīja Andis Gluškovs. Otro vietu ieguva Arvis Bērziņš un trešais Aivo Gailītis, visi trīs ir no Kuldīgas un visi trīs startēja ar VW Golf automašīnām. Arī FWD/R klasē starp divdesmit sešiem dalībniekiem labākie Andis, Arvis un Aivo.

RWD klasē startēja piecpadsmit dalībnieki, no kuriem ātrākais Gvido Rozenblūms no Aizputes ar BMW, otrais Voldemārs Kalve no Ādažiem ar BMW un trešais Mārcis Martinovs no Alsungas ar BMW automašīnu. Arī RWD/R klasē sešpadsmit dalībnieku konkurencē situācija līdzīga, vien šoreiz trešais Kristaps Martinovs no Alsungas, kurš startēja ar BMW. Pirmais Gvido, otrais Voldemārs.

4WD un 4WD/R klasēs pirmo vietu Izcīnīja Artis Vicinskis ar Subaru Impreza no Sabiles. Otrais abās klasēs Artūrs Padrevics no Kuldīgas, kurš startēja ar BMW 325ix. 4WD klasē kur startēja vienpadsmit dalībnieki trešais Andris Dieziņš no Kuldīgas ar Mitsubishi Lancer EVO. 4WD/R klasē desmit dalībnieki, trešais Ingars Padrevics no Kuldīgas ar BMW 325ix.

2WD OPEN klasē divdesmit četru dalībnieku konkurencē, pirmo vietu izcīnīja kuldīdznieks Andis Gluškovs ar VW Golf. Otrais Voldemārs Kalve no Ādažiem ar BMW . Un trešais Arvis Bērziņš no Kuldīgas ar VW Golf automašīnu.

4WD OPEN startēja divpadsmit dalībnieki, no kuriem pirmais Artis Vicinskis no Sabiles ar Subaru Impreza. Otrajā vietā Artūrs Padrevics no Kuldīgas ar BMW 325ix un trešais kuldīdznieks Andris Dieziņš, kurš startēja ar Mitsubishi Lancer EVO automašīnu.

Dāmu klasē piedalījās septiņas dalībnieces, no kurām ātrākā Rūta Steķe, otro vietu ieguva Nensija Paula Gailīte un trešā Dace Purmale. Visas šīs dāmas ir no Kuldīgas un visas startēja ar VW Golf automašīnām.

Visi rezultāti pieejami ŠEIT >>.

Paldies atbalstītājiem GROS AUTO, WIN-DOOR SYSTEMS, 4rati.lv, rekurzeme.lv, Vaiņodes novada dome, S.Z Autosporta video, KKSF HD video, Ilonai Brožei par foto.

Izmantotie resursi:
www.eveautosports.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *