Rudes kartodromā aizvadītas autosprinta sacensības

Pagājušajā nedēļas nogalē Liepājas pusē, Rudes kartodromā norisinājās “EVE autosports” un “Rude Racing” rīkotas autosprinta sacensības ielas un sporta automašīnām.

Dalībnieku uz sacīkstēm bija ieradies krietns skaits, bet uzvarētāji, kā allaž, tika noteikti dažādās klasēs, trīs braucienu summā.

Uz starta 2WD Open klasē stājās 15 entuziasti, trīs laika ieskaites braucienu summā uzvaru izcīnot Mārim Radomišķim. Pēc trim veiktiem braucieniem 3.11 sekundes viņam zaudēja Māris Druva, bet 4.29 sekundes atpalika Miks Ķenavs.

Priecēja arī RWD ieskaites dalībnieku skaits, jo arī šajā klasē startēja 15 dalībnieki. Trīs braucienos ātrākais izrādījās Māris Druva, kurš par 9.60 sekundēm pārspēja Induli Kalniņu, kamēr 16.10 sekundes atpalika Elvijs Briedis.

12 braucēji piedalījās FWD klases cīņās, kur pirmo vietu, tāpat kā 2WD Open klasē, guva Māris Radomišķis. Šajā reizē trīs braucienos tikai par 0.97 sekundēm viņam piekāpās Lauris Kupšis, bet Miks Ķenavs ierindojās trešajā vietā, uzvarētājam zaudējot 5.17 sekundes.

Artis Vicinskis bija vienīgais 4WD un 4WD Open klašu dalībnieks, kamēr Sintija Pickēna – vienīgā Dāmu ieskaites braucēja šajā autosprintā.

Starp braucieniem tika rīkots arī drifta šovs.