Nedēļas nogalē Rudes trasē turpināsies “EVE Ziemas kauss”

Foto: Ilona Brože

Šo sestdien, 27. februārī, Rudes kartodromā, Otaņķu pagastā, Nīcas novadā, norisināsies “EVE ziemas kauss 2016” trešais posms. Lai arī kādi būtu laika apstākļi, dalībniekiem būs iespēja cīnīties par uzvarām un kopvērtējuma punktiem trasē, kuras kvalitāte nemainās.

Rudes kartodroma trases segums ir asfalts.  Trases atrašanās vieta pieejama ŠEIT. Posma nolikums ŠEIT.

Reģistrācija sacensībām portālā “eveautosports.lv” norisināsies līdz 26. februāra 20:00. Sacensību dienā no 9:00 – 10:00. Reģistrācija var tikt pārtraukta arī agrāk.

“EVE ziemas kauss 2016” vēl nav sasniedzis pat pusi, no paredzētā posmu skaita. Tas nozīmē, ka jums ir lieliska iespēja, aizvadīt vēl trīs posmus, sākot jau ar šo sestdienu Rudē.

Pēc aizvadītajiem diviem posmiem “Sproģos” un Vaiņodes lidlaukā, FWD klases līderi ir Edgars Poriņš un Aivo Gailītis. Trešais šobrīd ir Krists Valters, kādam varbūt tas ir pārsteigums, bet ņemot vērā Krista pēdējo laiku startus gandrīz visās sacensībās Kurzemes pusē, tas ir tikai likumsakarīgi. FWD/R klases līderu trio ir Roberts, Edgars Poriņi un Aivo Gailītis.

RWD klasē ar piecu punktu pārsvaru vadībā ir Aivars Krastiņš, aiz viņa Kristaps Martinovs un Voldemārs Kalve. RWD/R klasē līderu trijnieks tāds pats, vien šeit pirmais Voldemārs, otrais Aivars un trešais Kristaps.

4WD klasē pārliecinošā vadībā, ar maksimālo punktu skaitu, ir Jānis Bruzinskis, otrais Mihails Riško un trešais Toms Anevics, abiem ir vienāds punktu skaits, tas nozīmē, ka īstās cīņas vēl ir priekšā. Arī 4WD/R klasē līderis ir Jānis, bet vairs ne tik pārliecinoši, jo turpat vien ir Toms Anevics un Gvido Erķis, par trijnieku noteikti cīnīsies arī brāļi Padrevici un Toma brālis Mārtiņš Anevics.

Šobrīd 2WD OPEN klases līderi diezgan stabili ieņēmuši savas pozīcijas, pirmais Kristaps Martinovs, otrais Voldemārs Kalve un trešais Mārcis Martinovs.

4WD OPEN klasē Artis Artemenkovs ir vienīgais, kurš ir startējis abos posmos un ir attiecīgi šīs klases klases līderis. Otrais vietu ieņem Mihails Riško un trešais ir Jānis Sala.

DĀMU klasē divos posmos ir startējušas piecpadsmit dalībnieces. Līdere šobrīd ir Nensija-Paula Gailīte, tur pat arī Laila Mickus. Trešā šobrīd Dace Purmale, bet viņai noteikti uz papēžiem min Alise Freiberga, Rūta Steķe un Līga Jerumane.

Kopvērtējuma rezultāti pieejami ŠEIT.

Arī trešajā “EVE ziemas kauss 2016” posmā GROS AUTO nodrošina noderīgu specbalvu ātrākajam dalībniekam, kurš uzrādīs labāko rezultātu kādā no braucieniem. Kā jau ierasts, apbalvosim arī labāko junioru. Tāpat dalībniekiem ir iespēja tikt pie vērtīgas WIN-DOOR SYSTEMS dāvanu kartes, kura tiks izlozēta starp visiem ziemas kausa kopvērtējuma godalgoto vietu ieguvējiem.

Izmantotie resursi:
www.eveautosports.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *