Druvas lidlaukā aizvadītas autosprinta sacīkstes

Foto: Gatis Krastiņš, eveautosports.lv

Sestdien 20. februārī, Druvas lidlaukā, norisinājās autosprinta sacensības sporta un ielas automašīnām. Pasākumā dalību ņēma turpat sešdesmit sportisti.

Ļoti patīkamu noskaņu radīja sniegs, kurš nakts laikā bija izveidojis septiņu centimetru biezu sniega segu. Tika aizvadīti četri braucieni pēc rallija ātrumposma principa. Pirmos divus braucienus trasi klāja sniegs, atlikušie divi braucieni jau tika aizvadīti uz slapja asfalta seguma. Šādi apstākļi sacensību padarīja vēl interesantāku un neprognozējamāku.

Visplašāk pārstāvētajā FWD klasē, kur startēja divdesmit dalībnieki, pārliecinoši uzvarēja Arvis Bērziņš no Kuldīgas ar VW Golf3. Otro vietu ieguva Helmuts Beinarovics no Saldus, kurš startēja ar VW Golf2. Trešais ātrākais Voldemārs Kalve no Ādažiem ar Renault Clio.

RWD klasē startēja deviņi dalībnieki, pirmais Uldis Lasmanis no Saldus, otrais Jānis Drukovskis arī no Saldus un trešais Voldemārs Kalve no Ādažiem, visi trīs startēja ar BMW automašīnām.

4WD klasē četri dalībnieki. Pirmais Raivis aigars, otrais Kaspars Aigars, abi Saldenieki un startēja ar Subaru Impreza. Trešo vietu ieguva Vairis Boltiks ar Audi Quattro.

2WD OPEN klasē startēja septiņpadsmit dalībnieki, no kuriem ātrākais Voldemārs Kalve, otrais Arvis Bērziņš un trešais Helmuts Beinarovics.

4WD OPEN pirmais Kaspars Aigars un otrais Vairis Boltiks.

Dāmas šoreiz trīs, pirmā Santa Šenberga, otrā Sanda Šenberga un trešā Agnese Upeniece.

Visi rezultāti pieejami ŠEIT >>.

Izmantotie resursi:
www.eveautosports.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *