KTSK Ziemas kausa 2010/2011 1.posms Talsos, CVS paralēlajā trasē, jau 26. decembrī

Klāt ir tradicionālais Kuldīgas Tehniskā Sporta Kluba rīkotais “Ziemas Kauss 2010/2011”. Tās ir daudz posmu sacensības standarta automašīnām, kuras parasti pulcē lielāko skaitu braucēju šāda mēroga un formāta sacensībās ziemā. Šogad KTSK Ziemas Kausa ietvaros norisināsies arī Latvijas čempionāts ziemas sprintā. Arī pirmais posms būs Latvijas čempionāta ieskaites posms.

Kā jau katru gadu, šajās sacīkstēs tiek piedāvāti jauninājumi – jaunas trases, jauni formāti un pie jau esošajiem atbalstītājiem pievienojušies jauni!

Pirmais posms notiks trasē, kura tradicionāli tikusi iekļauta Talsu rallijā – Talsu novada CVS paralēlajā trasē. CVS paralēlo trasi liela daļa braucēji ir noteikti apmeklējuši Talsu rallijā un vērojuši citus darbībā. Daži beidzot varēs izmēģināt spēkus paši, savukārt, citi varēs atsvaidzināt iepriekš iegūtās emocijas!

Dalībniekiem būs iespēja sacensties vienlaicīgi trasē, kas līdz šim, šķiet, ir nebijis gadījums ziemas sprintos. Papildus šim jaunumam, tāpat, kā pagājušajā gadā, Kuldīgas pusē KTSK kopā ar atbalstītājiem ir izveidojuši jaunas autotrases ziemas braukšanai un vēl viena joprojām ir izstrādes stadijā. Lai izslēgtu nejaušības un cilvēka faktoru laika ņemšanā, tiks izmantota speciāla starta iekārta, šoreiz attiecīgi rallijam un paralēlai trasei paredzēta. Laika apstākļi pagaidām ziemas auto sprinta cienītājus lutina un līdz ar to vismaz 1. sacensību posms solās būt īstos ziemas apstākļos. Tomēr, laika apstākļi nekad nav paredzami un tie var radīt izmaiņas paredzētajā, tāpēc lūdzam sekot līdzi informācijai!

“KTSK Ziemas Kausa” izcīņa ir kļuvusi par vienu no lielākajiem un plaši pieejamākajiem standartauto sporta notikumiem Latvijā. Pagājušajā sezonā uz katru posmu KTSK Ziemas Kauss pulcēja visvairāk dalībnieku ziemas sprintu vidū.

“KTSK Ziemas Kausa izcīņa 2010/2011” posmu norises laiki:
Pirmais – 26.12.2010.
Otrais – 16.01.2010.
Trešais – 22.01.2010.
Ceturtais – 05.02.2010.
Piektais – 19.02.2010.

Sīkāka informācija par norises vietām, dokumenti un apraksti par jauno reģionu principu pieejami KTSK rīkoto pasākumu mājas lapā – www.motorsport.lv. Informācija pieejam arī www.laf.lv, www.autosport.lv, www.iauto.lv, kā arī citās autosporta un sporta interneta adresēs.

Teksts: www.motorsport.lv

Foto: www.go4speed.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *