“EVE ziemas kausa” sezona turpināsies 6. martā Druvas lidlaukā

Foto: Gatis Krastiņš, eveautosports.lv

Šis nedēļas nogalē, svētdien 6.martā, turpināsies EVE ziemas kausa izcīņa sporta un ielas automašīnām. Pirmspēdējais, ceturtais posms norisināsies Saldū, Druvas lidlauka teritorijā.

EVE ziemas kausa izcīņas kopvērtējumā tiek ieskaitīti četri labākie posmu rezultāti. Līdz ar to, šis posms dalībniekiem dod iespēju atgūt punktus kopvērtējumā dalībniekiem, kuri kādā no iepriekšējiem posmiem nav startējuši. Vai arī ieturēt pauzi un gatavoties piektajam, noslēdzošajam posmam, kurš norisināsies Vaiņodes lidlauka teritorijā.

Dalībnieki internetā, var reģistrēties līdz sestdienas, 5. marta 18.00 portālā “eveautosports.lv”. Trases shēma un precīza dienas kārtība arī tiks publicēta 5.martā. Atļautas vasaras riepas, kā arī radžu klasē startēt ar riepām kurām nav radzes. Ļoti iespējams, ka sacensību trase tiks veidota arī uz grunts seguma, viss atkarīgs no laika apstākļiem.

Posma nolikums ŠEIT >>.

Arī ceturtajā “EVE ziemas kauss 2016” posmā “Gros Auto” nodrošina noderīgu specbalvu ātrākajam dalībniekam, kurš uzrādīs labāko rezultātu kādā no braucieniem. Kā jau ierasts, apbalvosim arī labāko junioru. Tāpat dalībniekiem ir iespēja tikt pie vērtīgas “Win-Door Systems” dāvanu kartes, kura tiks izlozēta starp visiem ziemas kausa kopvērtējuma godalgoto vietu ieguvējiem.

EVE ziemas kausa ietvaros, aizvadīti jau trīs posmi. Sproģos, Vaiņodes lidlaukā un Rudes kartodromā. Atlikušie divi posmi norisināsies 6. martā Druvas lidlaukā un ziemas kausa finišs paredzēts 20. martā, kad atkal atgriezīsimies Vaiņodes lidlaukā.

Pēc trešā posma ir dažas izmaiņas kopvērtējuma tabulā. FWD un FWD/R klasēs līderu trio šobrīd ir vienāds. Pirmais abās klasēs Aivo Gailītis, otrais Edgars Poriņš un trešais Roberts Poriņš. RWD un RWD/R klasēs arī trīs ātrākie dalībnieki ir vieni un tie paši, RWD klasē pirmais Aivars Krastiņš un otrais Voldemārs Kalve. Savukārt RWD/R līderis Voldemārs Kalve un otrais Aivars Krastiņš. Abās klasēs trešo vietu ieņem Elmārs Tikums. 4WD un 4WD/R klasēs visiem pa priekšu šobrīd brauc Artūrs Padrevics. 4WD klasē otrais Jānis Bruzinskis un trešais Ingars Padrevics. 4WD/R klasē otrais Gvido Erķis un trešais Toms Anevics. 2WD OPEN šobrīd pirmais Voldemārs Kalve, aiz viņa Kristaps Martinovs un trešais Andis Gluškovs. 4WD OPEN līderis Artis Artemenkovs, otrajā vietā Gvido Erķis un trešais Uldis Kralovskis. No dāmām līdere Nensija Paula Gailīte, otrā Alise Freiberga un trešā Rūta Steķe.

Informāciju sagatavoja:
www.eveautosports.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *