Energolukss Ziemas Kauss 2008/2009, 4.posms Kuldīgas rajonā, Mieriņu trasē

Info:Kuldīgas Tehniskias sporta klubs
Foto: Aigars Tīdmanis

KTSK rīkotais „Energolukss Ziemas Kauss” ir aizvadījis jau trīs posmus.

Trešais posms norisnājās Vārmes lidlaukā Kuldīgas rajonā. Kur uz starta stājās ap 90 dalībniekiem, kuri bija sabraukši no Ventspils, Dobeles, Talsiem, Tukuma, Rīgas un protmas no Kuldīgas. Laika apstākļi bija ļoti mainīgi un trases segums mainījās ik pa pāris stundām, ļaujot braucējiem izbaudīt dažādus trases segumus.

Trešā posma rezultāti

Pilnpiedziņas klasē 24 braucēju konkurencē šoreiz pirmais trījnieks ir šāds: Māris Druva (Audi,Kuldīga), Kristaps Bendrats (BMW, Kuldīga), Jānis Valters (Audi, Ventspils)

Pirmo reizi šajās sacensībās pilnpiedziņas klasē startēja kandavnieks Jānis Ušakovs: „Kā izdomāju? Draugi uzaicināja. Patika. Bet jāmācās braukt. Ja vien varēšu tikt, noteikti piedalīšos vēl. Brālis un tētis brauc rallijā, es vasarā pamēģināju supersprintā.

Pēc pirmā brauciena viņš atzina, ka pasākums ir lielisks, trasīte labi izskatās, ir patīkami braukt. Un piebilda: ja būs iespēja, ieradīsies arī nākamajos posmos.

Šajā klasē startēja arī divkārtējais PSRS čempions autorallijā un desmitkārtējais Latvijas čempions dažādās autosporta disciplīnās – tukumnieks Ainārs Eikerts. Pirmajā posmā Kandavā viņš bija pirmais, bet Kuldīgā un Vārmē tik labi vairs neveicās. „Uz Kuldīgu braucu pavizināties sacensībās. Šeit nevajag lielu naudu, diezgan lēti var tikt cauri. Un ir savs prieciņš pabraukt normāli organizētās sacensībās. Trases labas, un tas, kāds ir segums, jau nav no organizatoriem atkarīgs. Kādu laiku Dieviņš devis, tāds ir,” atzina vecmeistars.

Priekšpiedziņas klasē bez radzēm starp 17 braucējiem ātrākie bija Edgars Poriņš (Golf, Kuldīga), Aivo Gailītis (Golf,Kuldīga), Gatis Krūtainis (Golf,Kuldīga)

Priekšpiedziņas klasē ar radzēm starp 14 braucējiem šoreiz ātrākie izrādījās – Sandis Laukšteins(Golf,Talsi), Aivo Gailītis(Golf,Kuldīga), Māris Laukšteins (Golf,Talsi).

Brāļi Laukšteini pastāstīja, ka Kuldīgā viņi brauc jau trešo gadu. Pirmajā gan tikai trīs posmos piedalījušies, jo nav zinājuši, ka tādas sacensības notiek. Bet pērn braukuši kārtīgi un šogad arī cer izturēt līdz galam. Un nu jau iet pavisam labi, jo trases zināmas. Vasarā panākumi bijuši arī supersprintā.

Aizmugurespiedziņas klasē bez radzēm šoreiz jau 15 braucēji un vadībā izvirzījās Māris Druva (VAZ,Kuldīga), Jānis Ivanovskis (BMW,Kuldīga), Mārtiņš Dambergs (VAZ, Kuldīga).

Aimugures piedziņas klasē ar radzēm starp 11 braucējiem un trešo uzvaru šajā posmā izcīna Māris Druva (VAZ,Kuldīga) aiz sevis atstājot Gintu Pāvilu (BMW,Kuldīga) un Mārtiņu Dambergu (VAZ,Kuldīga).

Dāmu klasē šoreiz trīs braucēju konkurencē pirmā bija Vineta Plivna(Nissan, Talsi), otrā Baiba Ivanovska (BMW, Kuldīga) un trešā Inga Puškundze (Mishubisi, Kuldīga).

Plašāka informācija un kopvērtējumu skatieties: www.motorsport.lv

Energolukss Ziemas Kauss 2008/2009 ceturtais posms paredzēts jau šīs nedēļas nogalē 14.februārī, Kuldīgas rajona, Mieriņa trasē (Kuldīga – Skrunda šosejas, 8.km).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *