Autodaudzcīņas sacensībām bagāta nedēļas nogale

Info: LAF Standartauto komisijas preses dienests
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Šajā nedēļas nogalē risināsies vairākas ziemas autodaudzcīņas sacensības. Sestdien Auciemā pie Cēsīm tiks izcīnīta „Svētavota” balva, bet kompleksā “333” Zaķumuižā notiks SK „333″ kausa izcīņas pirmais posms. Savukārt svētdien „Auciema aplī” tiks aizvadīts Latvijas ziemas čempionāta autodaudzcīņā trešais posms.

Sestdien Auciemā (norāde Limbažu-Cēsu šosejas 29km) dalībnieku reģistrācija sāksies no pl. 8.30, bet pirmā brauciena starts pl. 10.30. Braucēji trīs ieskaites klasēs sacentīsies par „Svētavota” dāvātajām balvām. Kā zināms, „Auciema aplis” ir paralēlā slaloma trase, kas nozīmē, ka trasē vienlaicīgi startēs divas automašīnas, gluži kā „Eurosport” demonstrētajā „Čempionu sacīkstē”. „Svētavota” balvas izcīņa būs kā lielisks treniņš pirms svētdien šajā pašā trasē paredzētā Latvijas ziemas čempionāta autodaudzcīņā trešā posma (jāpiebilst, ka trenēties varēs jau piektdien un arī pēc sestdienas sacensībām līdz pat vēlam vakaram). Čempionāta posms risināsies pēc ierastās shēmas – divi braucieni uz laiku. Svētdien pirmie sacensības uzsāks 4WD un RWD klašu pārstāvji – reģistrācija no pl. 7.30, bet pirmais starts pl. 9. Priekšpiedziņas klasei sacīkšu sākums pl. 14.15. S

Sestdien sporta kompleksā “333” Zaķumuižā sāksies SK „333″ kausa izcīņa. Šajā sacensību seriālā paredzēts aizvadīt četrus posmus, no kuriem ieskaitē tiks vērtēti trīs labākie. Rīta cēlienā sacentīsies FWD klases pārstāvji, kuriem reģistrācija sāksies jau no pl. 8, bet starts pl. 9.15. RWD un 4WD klašu braucēji cīņu ar ledus klāto trasi un hronometru uzsāks pl. 13.30.

Latvijas čempionāts ziemas autodaudzcīņā

Kopvērtējums pirms 3. posma

FWD
Ritvars Kārkliņš 119, Ģirts Krūzmanis 115, Jānis Grīnbergs 109.

4WD
Mareks Matvejevs 129, Elmārs Aukšmuksts 124, Andris Alksnājs 115.

RWD
Jānis Gustāns 129, Ģirts Krūzmanis 117, Sabīne Kukute 111.

Komandas
VPLT 377, SRT.LV 340, JNM 284.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *