Sākusies pieteikšanās “Vidzemes Ziemas Autosprinta Kausam”

Foto: Nauris Slokenbergs Photography

Jau vairākas dienas norit pieteikšanās “Vidzemes Ziemas Autosprinta Kausam” jaunās sezonas pirmajam posmam, kas tiks aizvadīts nākamās nedēļas svētdienā, 19. decembrī norisināsies Jaunpiebalgas ziemas trasē.

Saistībā ar ierobežojumiem, pagājušajā ziemā autosprinta sacensības notikt nevarēja, bet gaidāmajā sezonā “Vidzemes Ziemas Autosprinta Kausa” izcīņas ietvaros plānoti četri posmi. Pēc pirmajām sacensībām gaidāms posms 2. janvārī Inešos, 30. janvārī Līvos un 20. februārī atkal Jaunpiebalgā. Sezonas kopvērtējumā tiks summēti trīs posmu punkti, kuros iegūti augstākie punkti.

“Vidzemes Ziemas Autosprinta Kausa” uzvarētāji tiks noskaidroti astoņās ieskaites klasēs: FWD, RWD, 4WD, FWD-R, RWD-R, 4WD-R, DĀMAS un JUNIORI.

Atkarībā no posma, cīņas par uzvarām notiks pēc rallija, VZK vai izturības formāta, kas tiks atrunāts papildus nolikumā. Sezonas pirmajā posmā Jaunpiebalgā tiks izmantots izturības formāts – tiks veikti trīs vai četri braucieni un fiksēts katra brauciena laiks, savukārt posma uzvarētājs tiks noteikts, summējot visos braucienos iegūtos punktus.

Nolikumi un pieteikšanās >>

Sacensības organizē biedrība “Millers motorsport”.