“333 Ziemas kausa” otro posmu pārceļ uz 15. janvāri

Foto: Facebook.com/sportakomplekss333

Sakarā ar nepietiekamo dalībnieku skaitu, šo sestdien, 11. decembrī plānotās “333 Ziemas kausa” autosprinta sacensības ir pārceltas uz 15. janvāri, informē organizatori.

“Minimums, lai sacensības varētu noorganizēt, nepiedzīvojot finansiālus zaudējumus, ir 60 dalībnieki,” informē sacensību rīkotāji. “Ceturtdien plkst. 14:00 bija 32. Lai arī daži būtu pieteikušies (un paldies jums par to!), mūsu komanda pieņēma lēmumu neriskēt, un visus laicīgi informēt, lai izdodas ieplānot citas aktivitātes.”

Kā ziņots, sezonas pirmajā posmā, kas notika 20. novembrī, uzvaras izcīnīja Renārs Agulis (2WD AM), Renis Trūps (2WD PRO), Ojārs Avotiņš (RWD AM), Jānis Apsītis (RWD PRO), Leonīds Pugo (4WD AM) un Gatis Mitriķis (4WD PRO).

Pēc sākotnēji izsludinātā kalendāra, 15. janvārī būtu bijis jānotiek “333 Ziemas kausa” trešajam posmam. Tāpat šogad šī seriāla posmi ieplānoti 6. februārī un 19. februārī.

No ziemas autosprinta seriālu posmiem šogad 18. decembrī vēl notiks “Rīgas Ziemas kausa” sezonas otrās sacensības, bet 19. decembrī gaidāms “Vidzemes Ziemas Autosprinta Kausa” pirmais posms.