Latvieši pēc pirmā apļa neveiksmes Portugāles 24 stundu sacīkstēs finišē astotie

Foto: 24horastt.com

Latviešu komanda “Tempo 24H” aizvadījusi diennakts izturības sacensības rallijreida mašīnām “24 Horas TT Vila de Fronteira”, pēc neveiksmes pirmajā aplī spējot aizcīnīties līdz augstajai astotajai vietai finišā.

Uz starta sacensībās Portugālē automobiļu kategorijā izgāja tuvu pie 80 komandām. Kā citus gadus, arī šogad tālajā ceļā bija devušies Igors Skoks, viņa dēls Rūdolfs Skoks un Arvis Piķis, kuri pilotēja “Mitsubishi Pajero”. Kopumā komanda strādāja sešu cilvēku sastāvā, viens no mehāniķiem bija pilota Arvja Piķa dēls.

Pirmajā aplī latviešu braucēji saskārās ar tehniskām problēmām, zaudēja daudz laika un atkrita uz 76. pozīciju. Tomēr nākamo 23 stundu laikā izdevās ievērojami progresēt, kas finišu ļāva sasniegt astotajā vietā absolūtajā ieskaitē un ceturtajā vietā E klases vērtējumā.

“Piedalāmies šajās sacensībās jau kopš 2005. gada, sākotnēji ar “OSCar” automobili, bet pēc tam ar šo “Mitsubishi” prototipu,” stāsta komandas pilots Igors Skoks. “Mums ļoti patīk šo sacīkšu organizācija, izaicinājums, ko tās piedāvā, cilvēki un atmosfēra, ko tie rada šeit Portugālē. Dažus gadus braucām arī 24 stundu sacīkstēs Francijā, bet dodam priekšroku Fronteirai. Pēdējos gados startējam tikai šeit. Mūsu auto ar prāmi ceļo no Latvijas uz Vāciju, bet pēc tam ar treileri tiek vests uz Portugāli. Tie ir vairāk nekā 4500 kilometri, bet mums patīk un ceram startēt arī nākamgad.”

2017. gadā līdz šim vienīgo reizi “Tempo 24H” komandai izdevās uzvarēt “24 Horas TT Vila de Fronteira” absolūtajā ieskaitē.

Rezultāti:

Pilni rezultāti >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *