Dakaras čempions El-Atija pievienosies Lēbam ‘Dacia’ komandas sastāvā

Foto: Dacia

Pieredzējušais un panākumiem bagātais rallijreida pilots Nāsirs El-Atija parakstījis līgumu par startēšanu “Dacia” rūpnīcas komandā sākot ar 2025. gadu. Līdz ar to katarietis kļūs par komandas biedru Sebastjēnam Lēbam.

Pirms kāda laika pieckārtējais Dakaras rallija uzvarētājs El-Atija pameta “Toyota Gazoo Racing” vienību, kuras sastāvā startēja vairākus gadus. Janvārī gaidāmajās sacensībās El-Atija startēs ar “Prodrive” radīto “Hunter” automašīnu, tāpat kā Lēbs, bet jau 2024. gada laikā aizvadīs testus “Dacia” komandā, izmēģinot un attīstot tās jauno rallijreida auto.

Rallijreida sacensībās “Dacia” startēs sadarbībā ar “Prodrive” speciālistiem. Lēbs, kurš arī 2025. gadā uzsāks startus šajā komandā, jau vairākus gadus Dakarā piedalās ar “Prodrive Hunter” automašīnām. Viņš un El-Atija būs komandas biedri jau gaidāmajās sacensībās, kā arī pēc tam jau “Dacia” sastāvā.

Ņemot vērā, ka “Dacia” sadarbosies ar “Prodrive”, tiek spekulēts, ka komandas mašīna tiek būvēta uz “Hunter” modeļa bāzes. Pašlaik vēl jaunais spēkrats nav pabeigts, bet testus plānots sākt nākamgad.

“Dacia” komandā kopā ar Lēbu un El-Atiju startēs arī Kristina Gutjeresa.

Izmantotie resursi:
www.carmagazine.co.uk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *