Foto: LAF

Trešdien, 30. martā notika Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) biedru pilnsapulce. Uz turpmākajiem četriem gadiem par LAF prezidentu atkārtoti tika ievēlēts Raimonds Kisiels.

Kisiels par LAF prezidentu kļuva jau 2018. gadā, bet tagad amatā stājies uz otro termiņu. Jānis Naglis būs LAF administratīvais vadītājs, pārstāvis LSFP un veidos sadarbību ar IZM, Jānis Krastiņš būs atbildīgais sporta jautājumu risināšanā, bet Andris Zvingēvics – neatkarīgais LAF eksperts sacensību novērošanā un Kodeksa prasību ievērošanā. LAF ģenerālsekretāre arī turpmākos gadus būs Linda Medne.

LAF Drifta un Dragreisa komisiju vadīs Elīne Berķe, Kartinga komisijas vadītājs būs Valdis Brutāns, bet Krosa komisijas vadītājs – Reinis Lilienšteins. Standarta automobiļu komisijas vadītāja amatā strādās Eduards Kalve, Šosejas komisijas vadītājs būs Jānis Ducmanis, Rallija komisijas vadītāja pienākumus pildīs Raimonds Strokšs, bet Trofi reidu komisijā vadītājs būs Krišjānis Vīdušs.

LAF būs pārstāvēta arī Starptautiskajā Automobiļu federācijā (FIA). FIA Rallija komisijas pārstāvis būs Jānis Krastiņš, FIA “Off-road” pārstāvis – Gunārs Kosojs, FIA “Women in motorsport” LAF pārstāvēs Linda Medne, bet FIA Drifta komisijas viceprezidente būs Elīne Berķe.

Izmantotie resursi:
www.laf.lv