LAF uz diviem gadiem iegūst ģenerālsponsoru

31/01/2019 |

Foto: LAF

Otrdien, 29. janvārī Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) prezidijs pulcējās uz kārtējo kopsapulci. Šoreiz tā bija izbraukuma sēde, kas, pēc CSDD pārstāvja Normunda Lagzdiņa uzaicinājuma, notika Biķernieku KSB administratīvajās telpās.

Tika noteikts datums ikgadējai LAF biedru sapulcei, kas šogad notiks 16. martā. Saskaņā ar LAF Kodeksu, LAF biedru sapulce jāizsludina ne vēlāk kā mēnesi pirms noteiktā sapulces datuma. Jau tuvākajā laikā visi LAF biedri saņems uzaicinājumu uz ikgadējo sapulci un, kā ierasts, tiks noteikts arī datums, līdz kuram būs iespēja iesūtīt priekšlikumus darba kārtība papildināšanai.

Kopīgajā sanāksmē tika apspriests 2019. gada LAF sekretariāta budžeta jautājumi, diskutēts par tiesnešu darbu, kā arī paziņots par oficiāla līguma parakstīšanu ar ERST Finance, kas uz diviem gadiem kļuvis par LAF ģenerālsponsoru.

Sapulces noslēgumā N.Lagzdiņš prezentēja jauno braukšanas simulatoru, kas atrodas BKSB telpās, un pastāstīja par tā tehniskajām iespējām. Prezidijs vienojās ar N.Lagzdiņu par sadarbības modeļa izstrādi, kas autosportistiem nodrošinātu iespējas trenēties sacensībām ar simulatora palīdzību. Vairāki prezidija pārstāvji izmantoja iespēju izmēģināt simulatoru un atzina, ka tas ir ļoti mūsdienīgs un var būt noderīgs braukšanas prasmju un sacensību rezultātu uzlabošanā.

Izmantotie resursi:
www.laf.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool