Komandām un pilotiem liela interese par jauno “Extreme E” seriālu

24/04/2020 |

Foto: Andretti Autosport

Amerikāņu vienība “Andretti Autosport” kļuvusi jau par sesto komandu, kas apstiprinājusi savu dalību drīzumā gaidāmajā bezceļu sacīkšu čempionātā “Extreme E”. Tāpat lielu interesi par sacensībām izrādījuši dažādi labi zināmi sportisti.

Maikla Andreti vadītā komanda jau divas desmitgades plūc laurus dažādās autosporta sacensībās – piecas reizes tai izdevies uzvarēt leģendārajās “Indy 500” sacensībās, kā arī četras reizes triumfēt “IndyCar” čempionātā. Tāpat komanda jau no pirmās sezonas startē “Formula E” seriālā, kur ir oficiālā BMW rūpnīcas komanda.

Elektriskos apvidus automobiļus “Odyssey 21” komandas saņems jau oktobrī, varēs tās attīstīt un testēt. Savukārt sacensības notiks 2021. gadā Senegālā, Saūda Arābijā, Nepālā, Grenlandē un Brazīlijā. Posmi tiks rīkoti vietās, ko jau skārušas klimata pārmaiņas, jo čempionāta viens no mērķiem ir vērst uzmanību uz šīm problēmām. Neoficiāli “Extreme E” tiek dēvēts par Dakaras ralliju elektriskajām mašīnām.

Tāpat dalību “Extreme E” jau apstiprinājušas tādas komandas kā “HWA Team” un “Abt Sportsline”, kas citās sacīkstēs zināmas kā “Mercedes” un “Audi” rūpnīcu pārstāves, arī “Venturi Automobilres”, “Veloce Racing” un “QEV Technologies”.

Savukārt “Extreme E” seriāla rīkotāji publicējuši sarakstu ar pilotiem, kas oficiāli izrādījuši interesi par startēšanu tajā. Sarakstā atrodamas tādas autosporta slavenības kā Sebastjēns Ožjē, Andreass Bakerūds, brāļi Timijs un Kevins Hanseni, Timo Šaiders, Bruno Senna, Andrē Lotereres, Žeroms d’Ambrozio, Antonio Fēlikss da Košta, Džeimija Čedvika, Sems Bērds, Patriks Sandels un citi.

Izmantotie resursi:
www.e-racing365.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool