Arī 2021. gadā Dakaras rallijs varētu notikt tikai Saūda Arābijā

29/04/2020 |

Foto: Dakar.com

Dakaras rallija direktors Davids Kastera paziņojis, ka leģendārās sacensības 2021. gada sākumā notiks, taču varētu nākties atteikties no plāna maršrutā iekļaut vairākas valstis.

Šī gada janvārī Dakaras rallijs pirmo reizi notika Tuvajos Austrumos, taču visi ātrumposmi risinājās vienā valstī – Saūda Arābijā. Savukārt uz nākamo gadu rallija rīkošanai plāns bija piesaistīt vēl vienu vai divas valstis.

“Ideja bija ralliju aizvadīt divās vai trīs valstīs, bet joprojām ir variants to rīkot tikai vienā valstī,” pēc sarunām ar Saūda Arābijas pārstāvjiem sacīja Kastera. “Iespējamās situācijas ir dažādas, jo mēs nezinām, kā attīstīsies situācija ar vīrusu.”

Kastera paziņoja, ka šobrīd ne tikai nav pieņemts galīgais lēmums, bet “Covid-19” izplatības dēļ arī apgrūtinātas pārrunas ar valstīm, kas potenciāli būtu gatavas uzņemt Dakaras ralliju.

“Katrai valstij prasības par iebraukšanu un uzturēšanos ir atšķirīgas,” viņš apraksta sarežģīto situāciju. “Tāpat katrā valstī statistika mainās ik dienu. Nākamo divu nedēļu laikā mums ir jāpieņem lēmums, kā izskatīsies 2021. gada Dakaras rallijs. Jūnija sākumā ir jāsniedz oficiāls paziņojums.”

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool