Trešdien Sporta kompleksā 333 notiks Openkart Elites līgas nakts kartinga sacensības

Info: Uldis Galdiņš
Foto: Mārtiņs Sestulis

Trešdien, 30.septembrī, Sporta kompleksā 333 netālu no Zaķumuižas notiks amatieru īres kartinga seriāla Openkart Elites līgas 14.posms. Sacensību sākums pulksten 18.30, kad notiks kvalifikācijas braucieni, bet apmēram 19.30 sāksies finālbraucieni, tāpēc šī būs vienīgā sacīkste sezonā, kas risināsies tumsā pie mākslīgā apgaismojuma. „Nakts sacīkste” no braucējiem prasīs augstas koncentrēšanās spējas nepietiekamas redzamības apstākļos.

Pēdējo reizi Sporta kompleksā 333 Elites līgas posms notika pirms trim mēnešiem – jūnija beigās. Toreiz savu trešo uzvari izcīnīja Dāvis Tobiass, kurš ir pārliecinošs kopvērtējuma līderis. Pēdējās divāš sacīkstēs Dāvis nav uzvarējis, turklāt pēdējā posmā Kandavā palika arī ārpus godalgotā sešinieka. Trijniekos uzvarēt var vairāki sportisti, tostarp visi vicečempiona titula kārotāji.

Openkart amatieru īres kartinga sacensībās ikviens var izmēģināt savus spēkus autosportā un par niecīgām izmaksām izbaudīt cīņu par katru sekundes simtdaļu kvalifikācijā un spraigas cīņas finālbraucienos. Openkart kustība apvieno vairāk nekā simts kartinga amatierus. Vairāk informācijas seriāla mājas lapā internetā www.openkart.net, bet tiem, kas vēlas piedalīties, pieteikums, norādot savu vārdu un uzvārdu, jāsūta uz e-pastu openkart.serials@gmail.com.

Dienaskārtība

  • 18.00 ierašanās un reģistrācija
  • 18.30 pirmā kvalifikācijas sesija
  • 19.00 otrā kvalifikācijas sesija
  • 19.30 finālbraucieni
  • Apmēram 20.45 apbalvošana

Informācija www.openkart.net.

Par Openkart

Openkart ir lielākās amatieru īres kartinga sacensības Latvijā, kas notiek kopš 2007.gada. Tā ir demokrātiskākā un pieejamākā autosporta sacensību forma. Sacensībās var piedalīties ikviens, kurš sasniedzis 15 gadu vecumu, nav nepieciešama praktiski nekāda iepriekšēja pieredze. Sacensības notiek ar īres kartiem, ko piedāvā Latvijas un Baltijas kartinga trases un halles. Sacensības rīko biedrība Kartinga attīstības centrs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *