Mārtiņš Steinerts otrais Igaunijā

Info: Sanita Pelēķe
Foto: Aigars Tīdmanis (Go4speed.lv)

Igaunijas pilsētā Rapla aizvadītajā nedēļas nogalē notika Baltijas kartinga čempionāta 1.posms. Šajās sacensībās piedalījās arī kartingists Mārtiņš Steinerts, kurš finālā izcīnīja godpilno 2.vietu.

Mārtiņš Steinerts no STEINERTS RT aizvadītajā nedēļas nogalē devās uz kaimiņu zemi Igauniju, lai piedalītos Baltijas kartinga čempionāta 1.posmā. Laikapstākļi sacensību dienā dalībniekus lutināja – sauss un saulains laiks, taču dažbrīd bija pārāk karsti ne tikai laikapstākļu dēļ, bet arī no spraigajām cīņām kartinga trasē.

Kvalifikācijā Mārtiņš Steinerts bija otrais, atpaliekot tikai deviņpadsmit tūkstošdaļas no pirmās vietas.

Pirmajā braucienā Mārtiņam bija problēmas startā, līdz ar to pirmos apļus viņš brauca kā trešais. Diemžēl pēc dažu apļu veikšanas pa Mārtiņa kartinga sāniem uzsita dalībnieks no igaunijas, tāpēc Mārtiņš atkrita uz 8.vietu. Gados jaunā kartingista vēlme uzvarēt lika par sevi manīt – Steinerts pirmā brauciena finišu sasniedza kā piektais.

Fināla braucienā Mārtiņš Steinerts startēja no piektās pozīcijas. Starts viņam padevās labs, visu fināla brauciena laiku Mārtiņš cīnījās par iekļūšanu pirmajā trijniekā. Gala rezultātā finišu Mārtiņš sasniedza kā otrais, tikai nedaudz atpaliekot (iebrauca vienā desmitdaļā) no uzvarētāja Tristan Vidas, kurš ir Eiropas kartinga čempionāta Francijas posma uzvarētājs. Toties Mārtiņš aiz sevis kā trešo atstāja savu Latvijas bīstamāko konkurentu Reini Nitišu.

Baltijas kartinga čempionātā no komandas STEINERTS RT piedalījās arī Valters Zviedris. Viņš startēja mazajā Micro klasē un uzrādīja ļoti labus rezultātus. Mazais Zviedris šajās sacensībās izcīnīja 3.vietu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *