Šo svētdien folkreisa posms Mūsas trasē

Foto: Autocross.lv

Trešdien noslēdzās pieteikumu termiņš pirms svētdienas Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa sestā posma Bauskā, “Mūsa Raceland” trasē. 126 dalībnieki gatavojas smagai cīņai, kas būs svarīga arī ieskaišu kopvērtējuma kontekstā.

Kā Mūsas posmam iederas, pieteikumu saraksts uzrāda vairākus dalībnieku skaita rekordus. Pārliecinoši tiek grauts līdzšinējais Folkreisa 4WD klases rekords, latiņu no 14 paceļot uz 22 dalībniekiem. Tāpat pirmo reizi vienā sacīkstē uz starta stāsies 15 Dāmu kausa dalībnieces. Līdz šim smagākā cīņa fiksētas ar 12 dalībniecēm – kopš Dāmu kausa izveides 2021. gadā šāds fiksēts vairākas reizes. Arī Junioru kausā 14 pieteikumi ir šīs ieskaites rekords.

Folkreisa pamatklasē 83 pieteikumi, bet Krosa komisijas kausā 21 dalībnieks.

Uz brīdi tika izziņots plāns aizvadīt arī Treniņu klases cīņas Latvijas čempionāta braucējiem, tomēr klases aktivitātes atceltas dalībnieku trūkuma dēļ.

Ņemot vērā dalībnieku skaitu un solītos laika apstākļus, sportistiem visas formalitātes – reģistrācija, tehniskā komisija un dalībnieku sapulce – būs jāaizvada jau sestdien, bet svētdien agri no rīta dalībnieki ķersies pie treniņiem un pirmajiem braucieniem ar kopēju startu. Pastāv iespēja, ka laika apstākļi var veicināt arī treniņu atcelšanu vai koriģēšanu.

Līdzjutēji droši aicināti svētdien uz sacīksti Mūsā! Biļešu iegāde pasākumā uz vietas, ierašanās pēc iespējas agrāk – lai redzētu visu.

Dalībnieku parkā sportista Jāņa Šteina (Nr.124) nometnē būs iespēja ziedot dronu iegādei Ukrainas armijas vajadzībām, pretī saņemot Latvijas Bruņoto spēku majora Jāņa Slaidiņa grāmatu (skaits ierobežots).

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *