Mūsas folkreisā uzvar Ivo Gabrāns

Svētdien, 4. septembrī “Mūsa Raceland” trasē, netālu no Bauskas, tika aizvadīts Folkreisa Vasaras kausa izcīņas sestais posms. Uzvaru finālā izcīnīja Ivo Gabrāns, bet līderis pirms noslēdzošā posma ir Gatis Ģērmanis.

Folkreisa pamatklasē Bauskas posmā startēja 83 dalībnieki. Finālā nācās izkārt arī sarkanos karogus, jo bija aizdegusies viena no sacīkšu automašīnām. Sezonas līderis Ģērmanis piedzīvoja izstāšanos un formāli ieņēma devīto vietu, bet uzvaru guva Ivo Gabrāns, kurš aizvadīja tikai trešo posmu šosezon. Otrajā vietā ierindojās Dainis Žvagins, trešais finišēja Māris Zālītis.

Posmu pirms sezonas beigām kopvērtējuma līderis Ģērmanis ir 13 punktus priekšā Žvaginam un 24 punktus priekšā Mārtiņam Meļķim, kurš šajā reizē palika 11. vietā. Neveiksmīgu posmu aizvadīja kopvērtējuma ceturtajā un piektajā vietā esošie Mārtiņš Starks un Jānis Apinis. Gabrāns pēc šīs uzvaras pakāpies jau uz sesto pozīciju.

10. Raimonds Žvagins 27

Folkreisa 4WD klases finālā uzvaru sasniedza Kaspars Zuģickis, otro vietu guva Edgars Tralla, trešais bija Miks Gabrāns. Junioru finālā uzvarēja Emīls Lapsa, kuram sekoja Martins Freimanis un Lauris Januška. Dāmu klasē finālā pirmo vietu sasniedza Baiba Beržuka, otrā bija Līna Plužmo, trešo vietu izcīnīja Anželika Lazovska.

Krosa komisijas kausa finālā, aizvadot pirmo posmu šosezon, uzvaru sasniedza Uldis Krišjānis, bet vadošo trijnieku aiz viņa noslēdza sezonas līderi Vladislavs Kozlovskis un Arnis Kalniņš.

Pirms pēdējā posma kopvērtējuma Kozlovskim 16 punktu pārsvars pār Kalniņu, kamēr 19 punktus aiz līdera trešajā vietā seko Andris Dreimanis, kurš Bauskas posmā ieņēma desmito pozīciju.