Šlēgelmilhs izcīna 9. vietu pirmajā braucienā Spānijā

Info: LAF preses dienests
Foto: www.f3euroseries.com

Šodien Barselonā, Circuit de Catalunya trasē norisinājās F3 Euroseries 15. posms. Slapjajā trasē Haralds startēja no 11. pozīcijas un finišēja augstajā 9. vietā.

Vakardienas kvalifikācijā Haralds uzrādīja 13. laiku, tomēr sestdienas braucienu varēja sākt no 11. vietas, jo divi braucēji saņēma dažādus sodus par pārkāpumiem brauciena laikā, tajā skaitā 10 starta vietu sodu saņēma čempionāta līderis francūzis Romēns Grosžans (Romain Grosjean). Circuit de Catalunya ir salīdzinoši īsa un lēna trase, kurā ne Haralds, ne viņa komanda līdz šim nebija startējuši.

Haralds braucienu sāka labi, pakāpjoties uz 9. vietu jau pirmajā aplī. Turpmākajos apļos izdevās nokļūt līdz 8. vietai, kas dotu punktus un iespēju startēt no 1. vietas svētdienas sacensībā. Slapjajā un lēnajā trasē daudzi sportisti pieļāva kļūdas, tajā skaitā Haralds piedzīvoja 3 izslīdēšanas, vienā momentā atkāpjoties līdz 10. vietai. Tomēr sacensību nobeigumā izdevās pakāpties pa vienu vietu un finišēt augstajā 9. vietā.

Jāatzīmē, ka šī brauciena rezultāti vēl var mainīties, jo īsi pirms starta komandām tika dota iespēja veikt izmaiņas formulu regulējumos, lai tās pielāgotu slapjajai trase. Šajā brīdī negatīvā nozīmē „izcēlās” Grosžāna komanda, kas pretēji atļautajam pie braucēja formulas aizkavējās par vairākām minūtēm ilgāk un veica pilnvērtīgus regulējumus. Brauciena laikā Grosžāns bija neapturams un no 13. starta vietas pacēlās līdz 3. vietai, finišējot uz pjedestāla. Pārkāpums šobrīd tiek izmeklēts un sods būs zināms vēlāk vakarā vai nākamajā sacensību rītā. Ja Grosžēns saņems lielāku sodu par 30 sekundēm, Haralds var pacelties uz 8. vietu un startēt no „pole position” svētdienas sacensībā.

Sekot braucienu rezultātiem tiešsaistē, kā arī iegūt informāciju par TV pārraižu laikiem var F3 Euroseries interneta vietnē www.f3euroseries.com.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *