Šlēgelmilhs gatavs cīņai Vācijā

Info: LAF preses dienests
Foto: www.f3euroseries.com

Pēc mēneša ilga pārtraukuma Haralds Šlēgelmilhs ir devies uz Vāciju, lai Nurburgringas trasē startētu F3 Euroseries nākamajos posmos. F3 Euroseries pēdējos sacensību posmos Haralds demonstrēja arvien labāku sniegumu, tāpēc varam sagaidīt cīņu par pirmajiem punktiem šī gada čempionātā.

Pārtraukumu Haralds ir izmantojis lietderīgi, veicot specializētos fiziskos treniņus Austrijā, kā arī piedaloties neoficiālajā F3 Pasaules čempionātā Nīderlandē, kur 39 dalībnieku konkurencē izcīnīta augstā 8.vieta. Jau šodien visi F3 Euroseries dalībnieki piedalās treniņbraucienos, lai piektdien, 31.augustā, startētu kvalifikācijas braucienos, kuri noteiks starta vietu kārtību F3 Euroseries 13.posma sacensībās, kas notiks sestdien. 14.posms norisināsies svētdien turpat Nurburgringas trasē. Jāatgādina, ka svētdienas posmā sportisti startē saskaņā ar sestdienas posma rezultātiem – pirmās astoņas ekipāžas startē apgrieztā secībā, bet punktus kopvērtējumā saņem tikai pirmo sešu vietu ieguvēji.

Jāatzīmē, ka Nuburgringas trases, kuras garums ir 3,629 kilometri, ātruma rekordu – viena minūte un 22,744 sekundes – uzstādījis jaunais F1 talants Luiss Hamiltons (Lewis Hamilton). Pērn F3 Euroseries sacensībās šajā trasē uzvaru izcīnīja šodienas F1 pilots Sebastiens Vettels (Sebastien Vettel), bet 2005.gadā – Adrians Sutils (Adrian Sutil) un jau pieminētais Luiss Hamiltons.

F3 Euroseries šīs sezonas līderis ir francūzis Romēns Grosžans (Romain Grosjean; 70 punkti), no kura par deviņiem punktiem atpaliek šveicietis Sebastiens Buemi (Sebastien Buemi; 61 punkts). Trešo pozīciju šobrīd ieņem Japānas pārstāvis Kamui Kobajaši (Kamui Kobayashi; 41 punkts). Haralda Šlēgelmilha šīs sezonas labākais rezultāts prestižajā sacensību seriāla ir 8.vieta, kuru Haralds izcīnīja Zandvortas trasē Nīderlandē.

Sekot braucienu rezultātiem tiešsaistē, kā arī iegūt informāciju par TV pārraižu laikiem var F3 Euroseries interneta vietnē www.f3euroseries.com.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *