Haralds Šlēgelmilhs debitē Āzijas GP2!

Info:Viesturs Saukāns, LAF Preses dienesta vadītājs
Foto: www.s-racing.lv

Latvijas autosportists Haralds Šlēgelmilhs nedēļas nogalē – 19. un 20. janvārī – Apvienotajos Arābu Emirātos, Dubajas trasē aizvadīs Āzijas GP2 čempionāta oficiālos izmēģinājumus. Šajos testos piedalīsies visas jaunizveidotā čempionāta komandas un šī būs pirmā reize, kad Dubajas trasē notiks oficiāli GP2 automobiļu braucieni.

Haralds Šlēgelmilhs, kurš startēs itāļu komandas „Trident Racing” sastāvā, pēc šīs testu sesijas turpat Dubajā aizvadīs arī otru izmēģinājumu sēriju, kas notiks 22. un 23. janvārī. Pēc testiem Āzijas GP2 čempionātam gaidāma lielā debija – 25. un 26. janvārī tiks aizvadīts pirmais no pieciem „Asian GP2″ čempionāta posmiem.

Āzijas GP2 čempionātā paredzēti pieci posmi – desmit ieskaites braucieni.

Pirmajā posmā uz starta stāsies 18 dalībnieki. Tiek prognozēts, ka sportistu skaits augs. Čempionāta viens no sākotnējiem nosacījumiem ir, ka katrā komandā ir jābūt vismaz vienam Āzijas reģiona sportistam. Prakse pierādīja, ka nepieciešamo budžetu dalībai čempionātā pagaidām spēj savākt neliels skaits šādu pilotu. Haralda Šlēgelmilha komandas biedrs būs ķīnietis Ho Pins Tungs.

Haralds Šlēgelmilhs plāno aizvadīt visu Āzijas GP2 čempionātu, bet vasaras sezonā tās pašas „Trident Racing” komandas sastāvā startēs Formula Master čempionātā. „Priecājos, ka mana jaunā komanda ir perspektīva, spēcīga un ar nopietniem mērķiem,” saka Haralds Šlēgelmilhs. „„Trident Racing” aizvadīja milzīgu prezentācijas pasākumu Milānā, kas pievērsa lielu uzmanību. Āzijas

GP2 čempionātam esam labi sagatavojušies. Komandas biedram Ho Pinam Tungam ir ievērojams Ķīnas kompāniju finansiālais atbalsts, kas atstās pozitīvu iespaidu uz komandas un, attiecīgi, manām iespējām cīnīties par pēc iespējas augstāku rezultātu. Iespēja aizvadīt vienā gadā uzreiz divus augstvērtīgus čempionātus ir unikāla, jo tādā veidā speru nevis vienu, bet trīs soļus pretī savam galvenajam mērķim – F-1.”

Āzijas GP2 čempionāta notikumu kalendārs:

19., 20. janvāris, AAE, Dubaja Oficiālie izmēģinājumi
22., 23. janvāris, AAE, Dubaja Oficiālie izmēģinājumi
25., 26. janvāris, AAE, Dubaja 1. posms
16., 17. februāris, Indonēzija, Sentula 2. posms
22., 23. marts, Malaizija, Sepanga 3. posms (kopā ar F-1)
5., 6. aprīlis, Bahreina 4. posms (kopāar F-1)
11., 12. aprīlis, AAE, Dubaja 5. posms

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *