Haralda Šlēgelmilha Āzijas GP2 testi sarežģīti, sportists – apmierināts

Info: Viesturs Saukāns, Latvijas Automobiļu federācijas Preses dienesta vadītājs
Foto: gp2.gpupdate.net

Latvijas autosportists Haralds Šlēgelmilhs aizvadījis pirmos oficiālos Āzijas GP2 čempionāta izmēģinājumus Dubajā. Lai arī abas testu dienas aizēnoja tehnikas problēmas, Haralds jūtas apmierināts ar „Trident Racing” komandas un savu potenciālu jaunajā čempionātā.

Sestdien, 19. janvārī Dubajā startēja izmēģinājumi. Haralds Šlēgelmilhs, nedaudz apslimis, sestdienas rīta sesiju noslēdza pāragri – jau boksu celiņā tehniskas kļūmes dēļ nostrādāja ugunsdzēšanas sistēma, kā rezultātā sesija bija beigusies. Pēcpusdienas sesijā Šlēgelmilham izdevās veikt dažus apļus, taču, lai arī komanda uzskatīja, ka ugunsdzēšanas sistēmas kļūme atrasta, neveiksme atkārtojās. Rezultātā tā sauktie lidojošie apļi veikti minimālā daudzumā.

Svētdien izmēģinājumi turpinājās un Haralda „Trident Racing” vienība eksperimentēja ar riepām. Komanda atklāja, ka Āzijas GP2 čempionātā riepu sastāvs ir cietāks nekā Eiropas GP2 seriālā, tāpēc daudz laika tika zaudēts, pielāgojoties jaunajai situācijai. Turklāt Šlēgelmilha mašīnai bija problēmas ar ātrumkārbu. Līdz ar to Haralda zaudējums komandas biedram Ho Pinam Tungam izmēģinājumu labāko apļu laiku kopvērtējumā par mazāk nekā 0,1 sekundi ir daudzsološs rezultāts.

„Lai arī izmēģinājumi bija sarežģīti un ne viss izdevās, ceru, ka viss sanāks pēc principa: „slikts sākums, labas beigas,”” saka Haralds Šlēgelmilhs. „Nav šaubu, ka komanda ir ļoti profesionāla, tāpēc viss nostāsies savās vietās. 22. un 23. janvārī notiks otra izmēģinājumu sērija, kurā, jācer, izdosies atklāt vēl vairāk jaunumu par GP2 automobili. Tāpat šonedēļ turpināsies darbs pie atbalstītāju meklēšanas – sarunātas vairākas tikšanās ar vietējiem biznesa pārstāvjiem.”

Pēc 22. un 23. janvāra izmēģinājumiem Āzijas GP2 dalībnieki gatavosies čempionāta pirmajam posmam, kas notiks 25. – 26. janvārī turpat Dubajas trasē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *