Birznieks ar formulu Itālijā

Info: Dāvis Šteinerts
Foto: F-BMW

Otto Birznieks aizvadījis Austrijas – Šveices „Formel lista junior” sērijas pirmās sacīkstes, kuras notika Itālijā, Varano trasē. Startējot kopā ar Itālijas čempionāta braucējiem, pirmajās sacīkstēs Otto ar bija divpadsmitais, bet otrajās finišēja septītajā vietā.

Otto startē ar to pašu mašīnu, ar kuru ziemā veiksmīgi piedalījās „Formula Cup Mallorca” sacīkstēs – vecāka modeļa F-BMW. „Paralēli tam vēl norisinājās „F-Europa” kauss, kura ieskaitē tiek vērtēti braucēji ar tādām pašām formulām kā manējā. Braucu ar domu pacīnīties arī ar „Listas” formulām, bet jau kvalifikācijā sapratu, ka ar viņām cīnīties ir ĻOTI (!) grūti. Starp savējiem finišēju otrais pirmajās sacīkstēs, bet otrajās biju pirmais,” stāsta Otto.

„Cīnīties trasē visvairāk sanāca ar 65 gadus vecu vīreli, par kuru biju pārsteigts, ka viņam vēl ir tādi nervi un temps. Visu cieņu! Trase bija interesanta, specifisko līkumu daudz un trases temps ātrs. Atšķirība no „F-Mallorca” labi, ka šī sērija notiek dažādās trasēs, un ir vairāk braucēju. Prieks visvairāk bija par otro braucienu. Tajā no pēdējās – septiņpadsmitās vietas, aizcīnījos līdz septītajai. Bija prieks braukt! Pēdējā starta vietā nonācu tādēļ, ka otrajā kvalifikācijā radās problēmas ar sajūgu.”

Sporta kluba „333″ jaunais audzēknis šādi turpina Haralda Šlēgelmilha iesākto, kurš šajā Austrijas – Šveices atklātajā čempionātā guva savus pirmos lielos panākumus, kļūstot par čempionu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *