Uz PČ rallijkrosa posmu Biķerniekos iesaka doties ar sabiedrisko transportu

No šodienas Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma Neste World RX of Latvia apmeklētājiem Biļešu Serviss kasēs un interneta vietnē “www.bilesuserviss.lv” iespējams iegādāties pasākuma autostāvvietas biļetes, kā arī rezervēt kempinga vietas sacensību norises vietā – Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Biķernieku kompleksajā sporta bāzē (BKSB). FIA pasaules rallijkrosa čempionāta desmitais posms notiks 1. un 2. oktobrī Rīgā.

Autostāvvietas vieglajiem auto un kempinga vietas tiks izvietotas uz BKSB auto un moto šosejas trases, nodrošinot apmeklētājiem ērtu un tuvu piekļūšanu Pasaules RX posma trasei.

Iegādājoties autostāvvietas biļeti, Neste World RX of Latvia apmeklētājiem būs jānorāda skatītāja biļetes numurs, atbilstoši kuram tiks noteikts tuvākais auto stāvlaukums. Risinājums izvēlēts, lai automašīnas tiktu novietotas skatīšanās sektoram paredzētajā stāvlaukumā, sadalot skatītāju plūsmu un pēc iespējas samazinot satiksmes sastrēgumus BKSB apkārtnē.

Kempinga vietas tiks ierīkotas Biķernieku trasē esošā Linezera tuvumā, sniedzot rallijkrosa vērotājiem īpašu atmosfēru arī ārpus sacensībām.

Autostāvvietas biļetes cena divām dienām (1. – 2. oktobris) būs 15 eiro, savukārt kempinga vieta četrām dienām (30. septembris – 3. oktobris) maksās 80 eiro. Gan autostāvvietu, gan kempinga vietu skaits ir ierobežots.

Atgādinām, ka gan skatītāju ieejas biļetes sektoros C, D un ST, kā arī autostāvvietu biļetes un kempinga vietas iespējams iegādāties šeit >>.

“Visiem rallijkrosa sacensību apmeklētājiem iesaku izmantot Biķernieku trases unikālo novietojumu un uz sacensībām ierasties ar Rīgas pilsētas sabiedrisko transportu. Tas būs ne vien ekonomiski izdevīgāk, bet arī samazinās nevēlamus satiksmes sastrēgumus un ļaus ātrāk ierasties un doties prom no sacensību norises vietas. Ja nu tomēr tas nav iespējams, aicinu ar izpratni izturēties pret Mežciema iedzīvotājiem un savu automašīnu novietošanai izmantot nevis mikrorajona tuvējās ielas, bet gan Biķernieku trases teritorijā īpaši izveidotās autostāvvietās, kas būs vien dažu minūšu gājiena attālumā no rallijkrosa trases,” stāsta RA EVENTS direktors Raimonds Strokšs.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Unbedahts,
RA Events