Svētdien Valmierā folkreisa un autokrosa fināls

Svētdien Brenguļu autotrasē tiks aizvadīts LAF Folkreisa Vasaras kausa sestais posms un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 11. posms. Abu seriālu pēdējās sacīkstes izšķirs abu vērtējumu uzvarētāju likteni. Pēdējā iespēja startēt vēl vasaras režīmā!

Folkreisā jānoskaidro šā gada Vasaras kausa ieguvējs. Pirms cīņas zināms, ka tas būs vai Ivo, vai viņa tēvs Guntars Gabrāns, citiem sportistiem cerību uz titulu vairs nav. Tāpat arī LAF Krosa komisijas autokrosa kausā pēc garās sezonas atlikuši divi uzvaras pretendenti – Edijs Ošs, kurš Brenguļiem jau pieteicies, kā arī Mārtiņš Starks, kurš pieteikuma ziņā vēl klusē.

Sacīkstei krosa klasē salīdzinoši liela rosība – lai gan pieteikumi otrdienas rītā tikai četri, cīņām gatavojas vairāki dalībnieki, to starp gana titulēti. Dažs no titulētajiem jau sarakstos – gaidāms leģendārais Raimonda Jerāna un Jāņa Kozlovska duelis!

Visi laipni gaidīti! Ļoti pozitīvi, ka aizvadītās nedēļas bijušas sausas, kas trasi saglabā lielisku pirms gaidāmās cīņas. Pieteikumu termiņš ir trešdiena, tāpēc interesentiem lūgums pieteikties savlaicīgi!

Info un foto: autocross.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *