Sportisti sāk ierasties Sporta Kompleksā Mūsa

Info: Mārtiņš Dzenītis
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

VakarEiropas autokrosa čempionāta 3. posma norises vietā Sporta Kompleksā „Mūsa” ieradušies pirmie sacensību dalībnieki. Kā jau ierasts, tie ir viesi no Itālijas.

Jau tradicionāli pirmais uz „Mūsu” atbrauc itālis Līvio Romanisio, kurš ir Bauskas trases regulārs viesis jau no deviņdesmito gadu sākuma, kad „Mūsā” sāka notikt Eiropas autokrosa čempionāts. Kopā ar Romanisio atbraucis arī cits itālis Kristians Džarolo, kurš regulāri ir starp vadošajiem sportistiem Eiropas autokrosa čempionāta posmos un patlaban meistarsacīkšu kopvērtējumā ieņem trešo vietu.

Diemžēl divi sportisti no līdzdalības Bauskas sacensībās attiekušies, par iemeslu minot tehnikas defektus. Abi šie sportisti pārstāv jaudīgāko un ātrāko sacensību klasi „Divīzija 3″. Sestdien un svētdien trasē neredzēsim ungāru Šabu Palāgu-Bošāku un holandieti Džonu Verberku.

Tādējādi ir skaidrs, ka dalībniekiem bagātākā klase būs „Divīzija 3A” – bagiji ar dzinēja darba tilpumu līdz 1600 kub.cm. Tajā startēs 24 dalībnieki. 20 sportisti pieteikušies „Nacionālajā klasē”, bet pa vienu mazāk – jaudīgajā „Divīzijā 3″, kur bagiju dzinēja darba tilpums ir ierobežots pie 4000 kub.cm. 17 braucēji dosies trasē ar „Divīzija 1″ salonautomašīnām.

„Ar 80 startējošajiem sportistiem šis dalībnieku ziņā būs viens no pēdējo gadu apmeklētākajiem Eiropas autokrosa čempionāta posmiem Sporta kompleksā „Mūsa”. Uz starta stāsies 10 valstu pārstāvji un mēs varam garantēt, ka cīņas būs interesantas un sīvas,” apgalvo Bauskas sacīkšu organizators Edgars Maišelis.

Sacensības sāksies sestdien, 24. maijā, pl 11:30 ar brīvajiem treniņbraucieniem. Pl. 14:00 notiks oficiālie treniņbraucieni, bet 17:00 sāksies pirmā kvalifikācijas sērija. Svētdien, 25. maijā, 11:00 paredzēta oficiālā atklāšanas ceremonija, bet jau pēc 40 minūtēm startēs otrā kvalifikācijas sērija. Trešā sērija sāksies 13:30, bet finālbraucieni – pl. 15:30. Oficiālā apbalvošanas ceremonija plānota pl. 19:00.

Eiropas čempionāta posma Bauskā ģenerālsponsori ir Latvijas Mobilais Telefons, Parex Līzings un Stokker, sponsori – Neste Oil, Aldaris, Mazda, Veiters, Biolar, Peri, informatīvie atbalstītāji: Draugiem.lv, Auto Bild Latvija, TV5, SWH, Latvijas avīze, DELFI Autosports, iAuto, Sports, Čas, Auto Euro, Bauskas Dzīve, Zebra un Telegraf.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *