Rallijkrosa PČ būs divas “Volkswagen” rūpnīcas komandas

Gaidāmajā pasaules rallijkrosa čempionāta (WRX) “SuperCar” sezonā “Volkswagen” rūpnīca atbalstīs divas komandas. Vienā no tām startēs arī bijušais pasaules rallija čempionāta dalībnieks Pērs-Gunārs Andersons.

2014. gadā “Volkswagen” rūpnīcas komanda WRX bija “Marklund Motorsport”, kuras pilots Tomass Heikinens izcīnīja otro vietu sezonas kopvērtējumā, bet Antons Marklunds – sesto. Arī šogad šī komanda saņems “Volkswagen” atbalstu, bet tāpat rūpnīcas nodrošinājums būs “Kristoffersson Motorsport” vienībai.

Antons Marklunds ir pametis sava tēva vadīto komandu un 2015. gadā startēs DTM čempiona Matiasa Ekstroma “EKS RX” vienībā, braucot ar “Audi S1” rallijkrosa auto. Savukārt viņa vietā “Marklund Motorsport” sastāvam pievienojies kādreizējais WRC pilots Pērs-Gunārs (P-G) Andersons, kamēr otra pilota lomu joprojām ieņem Heikinens. Atsevišķās sacīkstēs komandai pievienosies arī Taners Fousts, kurš pamatā startē ASV bāzētajā “Global RallyCross” čempionātā.

“Kristoffersson Motorsport” komandā, kas jau pērn brauca ar “Volkswagen Polo” auto, tomēr nebija rūpnīcas komanda un arī nepiedalījās visos posmos, šogad pasaules rallijkrosa čempionātā brauks Johans Kristofersons un Tords Linneruds, kurš pērn bija redzams četros “SuperCar” posmos “Helmia Motorsport” sastāvā.

Dalību pasaules čempionātā “SuperCar” klasē jau apstiprinājušas arī vairākas citas komandas. Interesants jaunums ir “World RX Team Austria” komanda, kuras viens no braucējiem būs WRC veterāns Manfrēds Štols un Makss Pučers. Viņi startēs ar “Ford Fiesta ST” auto. Tāpat ar savu komandu čempionātā piedalīsies daiļā dzimuma pārstāve Ramona Karlsone. Viņa cīņā dosies ar no “Kristoffersson Motorsport” iegādātu “Volkswagen Scirocco” automobili. Renē Mīnihs startēs “Munnich Motorsport” sastāvā ar “Audi S3”.

Šobrīd vēl oficiāli nav apstiprināta Reiņa Nitiša dalība 2015. gada pasaules čempionātā.

Pasaules rallijkrosa čempionāts startēs 25. un 26. aprīlī, Portugālē.

Teksts: 4rati.lv
Foto: Tord Linnerud Motorsport

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *