Nitišs turpinās pārstāvēt “Olsbergs MSE” pasaules čempionātā

2014. gada bronzas medaļnieks Reinis Nitišs arī šogad startēs pasaules rallijkrosa čempionātā, otro sezonu pēc kārtas pārstāvot spēcīgo “Ford” rūpnīcas komandu “Olsbergs MSE”.

Pilnu komandas sastāvu komanda paziņoja šodien.

“Olsbergs MSE” pamatsastāvā turpinās startēt Reinis Nitišs un Andreass Bakeruds, kuri pa abiem pērn uz pjedestāla kāpa desmit posmos no divpadsmit, bet viņu mašīnas ieguvušas jaunu spilgti sarkanu krāsojumu.

Galvenais jaunums ir divkārtējā Eiropas rallijkrosa čempiona Timura Timerzjanova pievienošanās komandai. Lai gan viņš startēs zem komandas nosaukuma “Namus OMSE”, faktiski pilots cīņā dosies ar tādu pašu “Ford Fiesta ST SuperCar” automašīnu, kāda būs Nitišam un Bakerudam. Pērn Timerzjanovs brauca “Hansen-Peugeot” sastāvā un čempionātā ierindojās septītajā vietā.

Tikmēr dalībai “Global RallyCross” čempionātā “Olsbergs MSE” komanda apstiprinājusi 2014. gada čempionu Joni Vimanu, kuram tā būs otrā sezona “lielajā” klasē, kā arī 17 gadus veco Mičelu Dejongu.

“Jaunajai sezonai OMSE ieguvusi labākos jaunos talantus,” atzīst komandas īpašnieks Andreass Ēriksons. “Mūsu filosofija ir palīdzēt sportistiem kāpt pasaules rangā un apgādāt viņus ar labāko ekipējumu. Mūsu sastāvs parāda, cik spēcīs ir komandas potenciāls 2015. gadam.”

Pērn Nitišs guva vienu uzvaru un debijas sezonu noslēdza augstajā trešajā vietā kopvērtējumā. Savukārt “Olsbergs MSE” uzvarēja komandu ieskaitē.

Jaunā pasaules rallijkrosa čempionāta sezona startēs 25. un 26. aprīlī Portugālē.

Pasaules čempionāta kalendārs:

26.aprīlis, Portugāle
3 .maijs, Vācija
17.maijs, Beļģija
24.maijs, Lielbritānija
21.jūnijs, Vācija
5.jūlijs, Zviedrija
8.augusts, Kanāda
23.augusts, Norvēģija
6.septembris, Francija
20.septembris, Spānija
4.oktobris, Turcija
18.oktobris, Itālija
29.novembris, Argentīna

Teksts: 4rati.lv
Foto: OlsbergsMSE

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *