Boks strauji zaudējis pozīcijas Eiropā, Kuļikovskis turas Top 10

Ir aizvadīti trīs posmi Eiropas autokrosa čempionātā, taču pamatīgu kritienu kopvērtējuma tabulā piedzīvojis Jānis Boks, kurš guva uzvaru pirmajā posmā.

Pēc diviem ļoti labiem posmiem Eiropas autokrosa čempionātā, Andris Kuļikovskis Buggy 1600 klasē atrodas kopvērtējuma astotajā vietā. Ņemot vērā, ka Andris nestartēja pirmajā posmā, sniegums atzīstams. Vācijā-2 un Čehijā-1 Kuļikovskis sasniedzis divas sestās vietas.

Gan Mačenberga, gan Novapakā Kuļikovskis guva sesto vietu finālā, turklāt arī līdz finālbraucieniem bija gūts labs punktu daudzums. Jāpiebilst, ka pagājuši vairāki gadi kopš kāds latvietis Buggy 1600 klasē būtu regulāri uzturējies Eiropas čempionāta “Top 10”.

Diemžēl meteorīta ātrumā no līderpozīcijas uz tālo 11. vietu noslīdējis SuperBuggy klases pirmā posma uzvarētājs Jānis Boks – Mačenberga un Novapaka Jānim nesa neveiksmes un vilšanos. SuperBuggy klasē 15. vietā ir Ervins Grencis, kas arī šķiet zemāk nekā Ervins būtu pelnījis pēc diviem startiem finālā. Juris Kuļikovskis šajā klasē 25. vietā.

Justs Grencis JuniorBuggy ieskaitē desmitais, tomēr jāatzīmē jaunieša sniegums sarežģītajā Novapakā – līdz muguras sasitumam trešajā kvalifikācijā Justs bija savu grupu līderu pulkā.

Teksts: autocross.lv
Foto: autocross-cz.cz

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *