“333” startēs “žigulis” ar “Kawasaki” superbaika motoru [video]

Šodien, 15.novembrī, sporta kompleksā “333”, Ropažu novadā, norisinās šosezon jau 9.posms “Žiguļu Kauss 2014” sacensību sērijā. Uz starta izies gandrīz pussimts dalībnieku standarta un brīvajā klasē, pulcējot Baltijas valstu labākos autosportistus žiguļu klasē.

“Sacensību posma rīkošana valsts svētku brīvdienās jau ir gadiem ilga tradīcija, kuru turpinām arī šoruden. Turklāt šis ir brīdis, kad principā autosporta sacensības Latvijā jau beigušās vai strauji tuvojas finišam, bet mums vēl nekas nav beidzies. Izšķirošās cīņas par uzvaru kopvērtējumā vēl tikai gaidāmas. Būs arī sava veida pirmizrāde, kad varēsim klātienē redzēt žiguli, kurā uzstādīts superbaika “Kawasaki” motors. To paveicis Ingus Seipuls,” par aktuālāko sacensību norisē informēja Rencēnu autokluba valdes loceklis Uģis Banders.

Dalību standarta klasē apstiprinājis “Žiguļu Kauss 2014” kopvērtējuma līderis, septiņkārtējais Igaunijas autokrosa čempions Sigmārs Tamemagi, Latvijas autokrosa čempionāta godalgoto vietu ieguvējs Arnis Odiņš, pieredzes bagātie autosportisti Edmons Džigurs un Viesturs Tilgass, kā arī hokeja kluba “Dinamo Rīga” galvenais treneris Artis Ābols. Savukārt brīvajā klasē startēs daudzkārtējais Lietuvas rallija un autošosejas čempions Dovilas Čiutele, Latvijas čempions kartingā Mārtiņš Lapiņš, autorallists Lauris Mezītis, kā arī vairāki vadošie Igaunijas rallijkrosa meistari. Sacensības notiks pēc pasaules rallijkrosa čempionāta noteikumiem. Skatītājiem ieeja bez maksas.

“Žiguļu Kauss 2014” sacensību sērijā plānots organizēt vēl posmus, sagaidot ziemas un sniega atnākšanu Latvijā. Tie notiks nule rekonstruētajā Zilākalna autotrasēm, kurā ikviens varēs izmēģināt jaunizveidoto ovālu jeb hipodroma apli. Rencēnu autoklubam piederošās trases infrastruktūras uzlabošana veikta par biedru līdzekļiem, kā arī piesaistot Eiropas Savienības struktūrfondu finansējumu. Ovāla izveide Zilākalna autotrasē vieš cerību, ka kādudien varētu atjaunot savulaik tik slavenās sacensību “Valmieras aplis” tradīcijas ziemas hipodromā.

Info: 333.lv
Foto: 98.lt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *