Ar “333 Ziemas kausu” startējusi ziemas autosprinta sezona

Ar pirmajām sacensībām pagājušās nedēļas nogalē startējusi ziemas autosprinta jaunā sezona. “333 Ziemas kausa” pirmajā posmā tika noskaidroti uzvarētāji sešās ieskaites klasēs. Dalībai bija pieteikušies kopumā 60 braucēji.

Fotogalerija >>

2WD AM klasē uzvaru guva Renārs Agulis (Renault Clio), otro vietu ieņēma Lenards Patriks Lepsis (Opel Astra), bet trešais bija Jānis Kirkovalds (Mini R56 JCW). 2WD PRO kategorijā pirmo vietu izcīnīja Renis Trūps (MG ZR), kura tuvākie sekotāji bija Jānis Spīķis (Renault Clio) un Juris Spīķis (Renault Clio).

Starp RWD AM klases pārstāvjiem ātrākais bija Ojārs Avotiņš (BMW 318I), otrajā vietā Andis Šarkovskis (BMW 316), bet trešajā – Mārtiņš Mežaks (BMW 318). Šajā klasē startēja lielākais dalībnieku skaits – 15. RWD PRO vērtējumā uzvarēja Jānis Apsītis (BMW x), otrais bija Andris Ozols (BMW 318), bet trešo vietu guva Māris Mors (BMW 330).

Par 4WD AM klases uzvarētāju pirmajā posmā kļuva Leonīds Pugo (Subaru Impreza WRX), otro vietu ieņēma Jānis Vedļa (Volvo S60), bet trešo – Alvis Fjodorovs (Subaru Impreza). Starp 4WD PRO braucējiem pirmo vietu izcīnīja Gatis Mitriķis (Mitsubishi Evo IX), otro vietu ieņēma Rolands Upatnieks (Mitsubishi Evo X), kamēr trešais bija Jānis Krusts (Subaru Impreza). Startēja ar viens no Latvijas ātrākajiem rallijkrosa braucējiem Arnis Odiņš (Mitsubishi Evo X) – viņam ceturtā vieta.