Latvijā – jauns autosporta komplekss

Foto no trases un notikušajiem pasākumiem

Nebūs pārspīlēts, ja teiksim, ka autosports mūsu valstī ir viens no populārākajiem sporta veidiem, aug gan šī sporta veida kvalitāte, gan skatītāju un līdzjutēju skaits. Tomēr uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt patiešām labas autotrases un autosporta kompleksus, kur spēkiem mēroties var gan pieredzējuši autosportisti, gan jebkurš no mums var uzlabot savu autovadīšanas māku.

Tādēļ priecājamies jūs informēt, ka noris ļoti intensīvs darbs pie tā, lai pavisam, pavisam drīz tiktu atklāta jauna daudzfunkcionāla paralēlā autotrase – Silciema autosporta komplekss. Jaunais sporta komplekss būs atvērts dažādiem autosporta pasākumiem, tā trases būs piemērotas rallijam, trekam, rallijkrosam, minirallijam, 4×4 sacensībām. Autotirgotājiem piedāvāsim lielisku apvidus auto prezentāciju norises vietu, tāpat arī aicināsim viesos autovadītājus, lai drošos apstākļos profesionālu instruktoru vadībā pilnveidotu savas autobraukšanas iemaņas un prasmes. Gaidīsim arī kopā ar ģimeni – jūsu rīcībā būs džipu un bagiju īre, vismazākajiem mūsu viesiem tiek veidota speciāla bērnu trase ar mazām rotaļu automašīnām. Lai negarlaikotos neviens mūsu apmeklētājs, strādājam pie šautuves un peintbola laukuma ierīkošanas, pēc aktīvā atpūtā pavadītās dienas piedāvāsim arī garšīgu maltīti un iespēju nopērties viesu nama pirtiņā.

Pie mums jau ir notikuši apvidus auto prezentācijas un džipu sacensības (foto). Patlaban ir īstenota attīstības plāna pirmā kārta, ir izveidotas trases, pilnā sparā norit darbi pie tālākas kompleksa izveidošanas. Mūsu rīcībā ir 32 ha liels zemes gabals tiešā Rīgas-Siguldas šosejas tuvumā ar asfaltētu piebraucamo ceļu, līdz ar to esam viegli sasniedzami jebkuram. Tā kā vēlamies izveidot pēc iespējas plašāku un daudzpusīgāku atpūtas kompleksu, meklējam līdzīgi domājošos ar jaunām un interesantām idejām un projektiem veiksmīgas savstarpējās sadarbības nodibināšanai.

Vēl pirms trases oficiālās atklāšanas vēlamies ar to iepazīstināt visus interesentus, tādēļ jau no sestdienas, 1.septembra, aicinām ciemos, lai veiktu pirmos braucienus ar mūsu piedāvātajiem izīrējamajiem džipiem un bagijiem.

Mūs atrast ir pavisam vienkārši – dodieties pa Pleskavas šoseju Siguldas virzienā. No benzīntanka „Totāls”, kas atrodas šosejas malā pie Inčukalna un Valmieras krustojuma, nobraucot tieši 7 km, pa labi ieraudzīsiet norādi „Silciema karjers” – tur nu droši grieziet iekšā un pēc 900 m būsiet klāt! Esiet mīļi gaidīti uz pirmajiem testu braucieniem mūsu trasē!

P.S.Jautājumu un neskaidrību gadījumā zvaniet, rakstiet Raimondam Strokšam – mob: 29247514, e-pasts: evo.evo@inbox.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *