Haralds Šlēgelmilhs – 9 dienas līdz Rally Talsi + video

10/05/2013 |

Reizēm vajag arī atpūsties – ceturtdienas pēcpusdienā Haralds devās ciemos pie vecākiem un pavadīja laiku bez interneta un mobilā telefona uztveršanas zonas.

“Beidzot izgulējos”, priecājas Haralds. “Vakar, pirms došanās uz Latvijas Automobiļu federāciju, biju uztraucies, kā pirms autovadītāja tiesību likšanas! Līdz trijiem naktī studēju rallija dokumentus, vēl no rīta visu pārlasīju.  Mums ar stūrmani uzdeva gana daudz jautājumu, arī pašiem bija, ko vēlējāmies noskaidrot.  Sanāca jauka saruna pozitīvā atmosfērā un esam gandarīti, jo Irēna Krastiņa beigās secināja, ka rallijam teorētiski esam gatavi!”

Vēlu trešdienas vakarā piedalījos raidījuma “Zebra” tiešraides spēlē “Ātruma cilts” kartingu hallē. Te tika izspēlēti vairāki ielūgumi uz Rally Talsi, dabūju ar kartingu pabraukt – vēl tagad rokas nedaudz stīvas, sen nebiju braucis.”

Sestdienas plāni Haraldam Šlēgelmilham jau ir skaidri – kā trenerim jāpastrādā ar pāris jaunajiem kartingistiem, bet vakarpusē jādodas uz 333 veikparka sezonas atklāšanas pasākumu.

“Jāapsveic arī māsa pagājušajā dzimšanas dienā, ar visu gatavošanos Rally Talsi es šogad to aizmirsu izdarīt…”, atzīst Haralds.

VIDEO – Haraldam Šlegelmilham/Artūram Pumpuram treniņos ir gadījies arī tā…

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool