Ieejas biļetes uz ‘Tet Rally Liepāja’ jau tirdzniecībā

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Biļešu Paradīze kasēs un interneta vietnē uzsākta FIA Eiropas rallija čempionāta Latvijas posma Tet Rally Liepāja ieejas biļešu tirdzniecība. Kā ierasts, sacensību apmeklētājiem pieejamas gan vienas, gan divu dienu ieejas biļetes, kas tikai tirdzniecības sākumperiodā, līdz 28. decembrim, pieejamas ar 50% atlaidi. FIA Eiropas rallija čempionāta 2023. gada sezonas ceturtā posma Tet Rally Liepāja norise Liepājā, kā arī Dienvidkurzemes, Talsu, Kuldīgas un Tukuma novadā paredzēta nākamā gada vasarā, 16.-18. jūnijā.

Senākā rallija čempionāta 2023. gada sezona startēs martā – pirms sacensībām Latvijā FIA Eiropas rallija čempionāts (FIA ERČ) būs paviesojies Portugālē, Spānijā un Polijā, bet pēc vizītes Kurzemē dosies uz Zviedriju, Itāliju, Čehiju un Ungāriju. FIA ERČ Latvijas posms nākamgad plānots vēl plašākā Kurzemes reģiona teritorijā kā iepriekš, metot vēl nepieredzētus izaicinājumus autosportistiem un sniedzot jaunus iespaidus skatītājiem.

2023. gadā Tet Rally Liepāja norisināsies tieši pirms vasaras saulgriežiem – sacensību svinīgā atklāšana paredzēta piektdien, 16. jūnijā, rallija pilsētā Liepājā. Tikmēr rallija ātrumposmi tiks sarīkoti sestdien un svētdien – 17. un 18. jūnijā. Rallija starts paredzēts sestdien Tukuma novadā, bet dienas turpinājumā ekipāžas dosies uz ātrumposmiem gan Talsu novadā, gan Kuldīgas novadā, lai vakarā atgrieztos rallija pilsētā Liepājā. Savukārt Tet Rally Liepāja noslēdzošie ātrumposmi paredzēti svētdien, kad ekipāžām plānoti vairāki pārbaudījumi Dienvidkurzemes novadā, tajā skaitā arī izšķirošais Power Stage ātrumposms, kura laikā iespējams iegūt papildu punktus, un kura norise tiek plaši atspoguļota TV tiešraidēs visā pasaulē.

Apmeklētājiem pieejamas kā vienas, tā arī divu dienu ieejas biļetes. Skatītājiem jāņem vērā, ka ieejas biļetes uz vienu ātrumposmu nebūs pieejamas. Bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot) un personām ar invaliditāti ieeja skatpunktos būs bez maksas, bet junioriem līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot) un Latvijas pensionāriem – ieejas biļetes par samazinātu cenu būs pieejamas visā tirdzniecības periodā.

“Ar gandarījumu šodien varu atklāt, ka Tet Rally Liepāja ģeogrāfija arvien paplašinās un rallija ātrumposmi nākamgad tiks sarīkoti arī Tukuma un Kuldīgas novadā. Jādomā, ka šādas izmaiņas pozitīvi novērtēs arī autosportisti un, vēl jo vairāk – skatītāji, kuriem būs iespēja Eiropas ātrāko rallija ekipāžu sniegumu vērot vēl neredzētos skatpunktos. Ieejas biļešu tirdzniecības sākumperiodā esam tām piemērojuši 50% atlaidi. Tieši tā – biļetes ir pieejamas par puscenu! Šādi vēlamies atalgot mūsu uzticamākos skatītājus, kuri rallija nedēļas nogali ieplāno jau laicīgi, kā arī tos, kuri vēlas iepriecināt sevi vai citus, Ziemassvētkos izvēloties dāvināt rallija piedzīvojumu!” tā izsakās RA Events un Tet Rally Liepāja direktors Raimonds Strokšs.

Tet Rally Liepāja ieejas biļetes iespējams iegādāties šeit: https://www.bilesuparadize.lv/

Tet Rally Liepāja ieejas biļešu cenas:

Grupa:

Biļetes veids:

līdz

28.12.2022.

no 29.12.2022.

līdz 31.05.2023.

sākot ar

01.06.2023.

Pieaugušie

2-dienu biļete

25

40

50

1-dienas biļete

20

30

40

Pensionāri

2-dienu biļete

20

25

25

1-dienas biļete

15

20

20

Juniori (11-17 gadi)

2-dienu biļete

10

15

15

1-dienas biļete

7

10

10

Bērni (līdz 10 gadiem)

2-dienu biļete

Bez maksas

Personas ar invaliditāti

2-dienu biļete

Bez maksas

FIA Eiropas rallija čempionāta 2023. gada sezonas kalendārs:

1. posms Rally Serras de Fafe e Felgueiras Portugāle 11.-12. marts
2. posms Rally Islas Canarias Spānija 5.-6. maijs
3. posms 79th Rally Poland Polija 20.-21. maijs
4. posms Tet Rally Liepāja Latvija 17.-18. jūnijs
5. posms Royal Rally of Scandinavia Zviedrija 7.-8. jūlijs
6. posms Rally di Roma Capitale Itālija 29.-30. jūlijs
7. posms Barum Czech Rally Zlín Čehija 19.-20. augusts
8. posms IV Rally Hungary Ungārija 7.-8. oktobris

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *