Vaiņodes posmā kļūst zināmi visi Latvijas autosprinta kausa sezonas uzvarētāji

Foto: eveautosports.lv

16. septembrī Vaiņodē tika aizvadīts Latvijas autosprinta kausa izcīņas noslēdzošais, piektais posms. Dalībnieki veica trīs finālbraucienus, no kuriem ieskaitē tika ņemti divi labākie. Tāpat tika noskaidroti visi aizvadītās sezonas kopvērtējuma uzvarētāji.

1600 klasē visos trīs braucienos nepārspēts palika Oskars Remess (Honda Civic), bet tikpat stabili otrais ātrākais bija Kristaps Priedīte (Opel Corsa), uzvarot sezonas kopvērtējumā. Trešajā vietā posmu noslēdza Voldemārs Kalve (Honda Civic).

Uzvarot divos no trim braucieniem, pirmo vietu 2000 klasē sasniedzis Kristaps Priedīte (Opel Corsa). Otro vietu ieņēma Raivo Ozoliņš (Honda CRX), kurš ir šīs sezonas kopvērtējuma uzvarētājs. Trešais pēdējā posmā Oskars Remess (Honda Civic).

Ar uzvaru vienā no braucieniem pietika Voldemāram Kalvem (BMW), lai uzvarētu RWD klasē. Otrajā vietā Viesturs Vilmuts (BMW), trešais – Jānis Ptičkins (BMW), kuri arī pa reizei bija ātrākie kādā no braucieniem. Visos iepriekšējos posmos uzvaras guvušais Ralfs Sirmacis (BMW) šoreiz palika piektais, bet viņam pirmā vieta sezonas kopvērtējumā.

Arī RWD OPEN klasē Ralfs Sirmacis (BMW) bija iekrājis tik lielu pārsvaru kopvērtējumā, ka septītā vieta noslēdzošajā posmā nekādi nevarēja patraucēt viņam izcīnīt uzvaru šajā sezonā. Vaiņodē par klases uzvarētāju ar pirmajām vietām divos braucienos kļuva Dailis Jansons (BMW), bet aiz viņa ierindojās Viesturs Vilmuts (BMW) un Kristaps Feldmanis (BMW).

Spraigi noslēdzās cīņa par sezonas uzvaru 2WD OPEN klasē. Uz Vaiņodi kā līderis kopvērtējumā ar sešu punktu pārsvaru devās Raivo Ozoliņš (Honda CRX), taču Armands Galviņš (Opel Astra) šajā posmā bija pārāks. Lai gan abiem vienāds punktu skaits sezonas kopvērtējumā, par uzvarētāju kļuvis Ozoliņš, jo viņa kontā vairāk uzvaras atsevišķos posmos. Trešais Vaiņodē bija Oskars Pugovičs (Honda Civic Type-R).

4WD klasē visos līdzšinējos posmos bija uzvarējis Artis Vicinskis, nodrošinot pirmo vietu sezonas kopvērtējumā. Vaiņodē viņš nestartēja, bet divos braucienos pārākais bija un posmā uzvarēja Kārlis Nebars (Subaru). Otro vietu ieņēma Elmārs Aukšmuksts (Subaru Impreza), bet trešo – Māris Mellups (Audi).

Tāpat Artis Vicinskis jau bija garantējis pirmo vietu 4WD OPEN klasē. Pēdējā posmā divas uzvaras braucienos un pirmā vieta Elmāram Aukšmukstam (Subaru Impreza), aiz kura ierindojās Voldemārs Kalve (Subaru Impreza) un Raivis Poišs (Audi A3).

Raivis Poišs (Audi A3) bija ātrākais visos AUDI QUATTRO klases braucienos, uzvarot gan posmā, gan sezonas kopvērtējumā. Noslēdzošajās sacensībās otro vietu ieņēma Māris Mellups (Audi), bet trešo – Andris Vanags (Audi 80 quattro)

Uzvarot pirmajos divos braucienos, par DĀMU klases uzvarētāju Vaiņodē kļuva Renita Aukšmukste (Subaru Impreza), bet ar otro vietu Zandai Priedītei (Opel Corsa) bija pilnīgi pietiekami uzvarai sezonas kopvērtējumā. Trešo vietu pēdējā posmā guva Patrīcija Stalidzāne (BMW).

Patriks Gromovs (BMW 318) Vaiņodē bija ātrākais visos JUNIORU klases braucienos un sasniedza ceturto uzvaru no piecām iespējamajām, pārliecinoši uzvarot sezonas summā. Pēdējā posmā aiz viņa palika Aleksis Aleksejevs (VW Golf mk2) un Gustavs Vagulis (BMW 316).

Vaiņodes posma rezultāti >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *