Mūsas trasē aizvadīts Latvijas autosprinta kausa trešais posms

Foto: Raimonds Volonts

Svētdien, 2. jūlijā Mūsas trasē norisinājās Latvijas autosprinta kausa sezonas trešā posma sacensības.

AUDI QATTRO klasē uzvaru guva Andris Vanags (Audi), aiz kura ierindojās Raivis Poišs (Audi A3) un Gatis Ābelītis (Audi A4). Vanags uzvarēja otrajā un trešajā braucienā, bet katras ieskaites klases summā tika vērtēti divi labākie braucieni.

Kristapam Priedītem (Opel Corsa) pietika ar uzvaru vienā no braucieniem, lai summā iegūtu pirmo vietu 1600 klasē. Aiz uzvarētāja palika Matīss Lūkins (Honda Civic) un Regnārs Ķilpis (Ford Fiesta).

Arī 2000 klasē ar uzvaru vienā braucienā pirmais bija Kristaps Priedīte (Opel Corsa). Otrajā vietā Oskars Pugovics (Honda Civic Type-R), trešais – Edgars Eltermanis (Ford Escort).

Rallija pieredzes bagātais Ralfs Sirmacis (BMW) ar diviem ātrākajiem rezultātiem uzvarēja RWD klasē, kur aiz viņa ierindojās Jānis Apsitis (BMW) un Jānis Visockis (BMW 325ti). Šī bija viskuplāk pārstāvētā ieskaites klase ar kopumā 34 braucējiem uz starta.

Vairāk par 30 braucējiem startēja vēl tikai RWD OPEN klasē, kur arī triumfēja Ralfs Sirmacis (BMW). Šeit viņam pietika ar vienu ātrāko rezultātu, lai sev aizmugurē atstātu Mārci Stūrišku (BMW) un Adrianu Apsiti (BMW).

2WD OPEN klasē divos braucienos un summā uzvarēja Oskars Pugovics (Honda Civic Type-R), pārspējot Armandu Galviņu (Opel Astra) un Raivo Ozoliņu (Honda CRX).

4WD klasē divi ātrākie rezultāti un uzvara Artim Vicinskim (Subaru Impreza). Otrajā vietā Gatis Zariņš (Subaru Impreza), trešais – Leonīds Pugo (Subaru Impreza).

Tāpat arī 4WD OPEN vērtējumā Artis Vicinskis (Subaru Impreza) uzvarēja divos braucienos un posma kopvērtējumā. Andris Vanags (Audi) izcīnīja otro vietu, trešais – Raivis Poišs (Audi A3).

BUGGY klasē Rolands Puravs (Can-Am Maverick X3 XRS) uzrādīja ātrāko rezultāti vienā braucienā, ar ko pietika pirmajai vietai kopvērtējumā. Otrajā vietā Rinalds Ranka (Can-Am Maverick X3), trešais Mūsas trasē Roberts Veismanis (Can-Am Maverick X3).

JUNIORU ieskaitē visos trīs braucienos ātrākais bija Patriks Gromovs (BMW), aiz kura posmu pabeidza Aleksis Aleksejevs (VW Golf mk2) un Klāvs Līviņš (Mazda 323).

DĀMU klasē trīs braucienos ātrākā izrādījās Zanda Priedīte (Opel Corsa). Tikpat stabili otrā ātrākā bija Konstance Krieviņa (VAZ 2108), bet trešā – Dita Siliņa (Audi).

Pilni rezultāti >>

29. jūlijā Baronu trasē, netālu no Jēkabpils, norisināsies Latvijas autosprinta kausa priekšpēdējais, ceturtais posms.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *