Vaiņodē aizvadīts Latvijas autosprinta kausa izcīņas piektais posms

Foto: Raimonds Volonts

15. oktobrī Vaiņodes lidlaukā ar iespaidīgu dalībnieku sastāvu aizvadīts Latvijas kausa izcīņas piektais posms autosprintā. Šīs bija sezonas noslēdzošās sacensības.

Uzvarot divos no trim braucieniem (ieskaitē tika ņemti divi labākie rezultāti), par posma pirmās vietas ieguvēju 1600 klasē kļuva Oskars Remess (Honda Civic), aiz sevis atstājot Kristapu Priedīti (Opel Corsa) un Ingu Timofejevu (Honda Civic).

RWD klasē visos trīs braucienos ātrākais bija Kristaps Feldmanis (BMW). Kopvērtējumā aiz viņa ierindojās Māris Radomišķis (BMW) un Jānis Ptičkins (BMW).

Ar 29 dalībniekiem viskuplāk bija pārstāvēta RWD OPEN klase. Trīs labākie rezultāti uzvaru deva Dailim Jansonam (BMW), otro vietu guva Kristaps Feldmanis (BMW), trešo – Kristaps Kronbergs (BMW).

Divos braucienos 2000 klasē ātrākais bija un summā uzvarēja Kristaps Telle (Honda). Pirmo trijnieku Vaiņodes posmā noslēdza Sandis Laukšteins (VW Golf) un Miks Ķenavs (Honda).

2WD OPEN klasē arī divos braucienos ātrākais bija Kristaps Telle (Honda), bet pjedestālu šajā posmā noslēdza Sandis Laukšteins (VW Golf) un Miks Ķenavs (Honda).

Kristaps Telle (Subaru) uzvarēja arī 4WD OPEN klasē, kur bija ātrākais tikai vienā braucienā, pārējos ieņemot otro vietu. Aiz viņa summā palika Artis Vicinskis (Subaru) un Artis Voicišs (Audi A4).

Artis Vicinskis (Subaru) guva uzvaru 4WD ieskaitē, triumfējot visos braucienos un summā aiz sevis atstājot Kristapu Telli (Subaru) un Mārtiņu Ķikustu (Audi 90).

Artis Voicišs (Audi A4) sasniedza labākos laikus visos braucienos AUDI QUATTRO klasē, kļūstot par posmu uzvarētāju. Aiz viņa ierindojās Raivis Poišs (Audi A3) un Mārtiņš Ķikusts (Audi 90pp).

DĀMU klasē visos braucienos ātrākā bija Renita Aukšmukste (Subaru Impreza). Otrajā vietā posmu pabeidza Konstance Krieviņa (VAZ 2108), trešo vietu izcīnīja Dita Siliņa (Audi A3).

Starp JUNIORIEM labākais bija Adrians Apsītis (Opel Astra), kuram pirmā vieta visos braucienos. Otrais bija Mikus Čepurs (BMW) un Linards Jasons (Audi).

Rezultāti >>