Noskaidroti Latvijas autosprinta kausa sezonas labākie braucēji

Autosprints BMW

Foto: Autosprints.lv

Oktobra vidū Vaiņodē norisinājās Latvijas kausa izcīņas noslēdzošais posms autosprintā. Līdz ar pēdējā posma cīņām zināmi arī sezonas kopvērtējuma uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji.

1600 klasē pirmo vietu šosezon izcīnījis Andris Aleksejevs (Honda Civic), kurš uzvarēja divos no pieciem posmiem. Otro vietu guvis Oskars Remess (Honda Civic), bet trešais ir Kristaps Priedīte (Opel Corsa).

Uzvarot sezonas pēdējos divos posmos, pirmo vietu 2000 klases kopvērtējumā nodrošinājis Kristaps Telle (Honda Civic Type-R), kurš tikai par pieciem punktiem uzveicis Sandi Laukšteinu (VW Golf). Trešajā vietā Raivo Ozoliņš (Honda CRX).

Kristaps Feldmanis (BMW) ir kļuvis par sezonas uzvarētāju RWD klasē, lai gan pirmajos divos posmos nestartēja. Toties viņš uzvarēja pēdējos divos posmos, kas ļāvis izcīnīt pirmo vietu kopvērtējumā. Ar tādu pašu punktu skaitu otrais palicis Jānis Apsītis (BMW), savukārt tikai par punktu mazāk Kārlim Karānam (BMW).

Kristaps Telle (Honda Civic Type-R) šosezon bija ātrākais divos posmos 2WD OPEN klasē, un viņš kļuvis arī par kopvērtējuma uzvarētāju. Par četriem punktiem mazāk Sandim Laukšteinam (VW Golf), bet trešais šogad Kaspars Tiders (Honda Civic).

Izlaižot pirmo posmu, uzvaru 2WD OPEN vērtējumā guvis Mārtiņš Larionovs (BMW 323ti). Viņš šogad uzvarēja vienā posmā. Otrais kopvērtējumā, zaudējot astoņus punktus, ir Kārlis Karāns (BMW), trešais – Jānis Apsītis (BMW).

4WD klasē ļoti pārliecinošs sniegums Artim Vicinskim (Subaru Impreza). Viņš šosezon uzvarēja četros no pieciem posmiem, bet kopvērtējumā ar 48 punktu pārsvaru pieveica Kristapu Telli (Subaru Impreza), kurš gan vienu posmu izlaida. Trešajā vietā Elmārs Aukšmuksts (Subaru Impreza).

Tāpat Artis Vicinskis (Subaru Impreza) uzvarējis 4WD OPEN klasē, kur bija ātrākais divos posmos. Zaudējot 25 punktus, otro vietu sasniedzis Artis Voicišs (Audi A4), trešais kopvērtējumā Elmārs Aukšmuksts (Subaru Impreza).

Artis Voicišs (Audi A4) bija nepārspējams AUDI QUATTRO klasē, kur uzvarēja visos piecos posmos. Tuvākais sekotājs Andris Vanags (Audi) viņam zaudējis 64 punktus, bet trešo vietu kopvērtējumā guvis Raivis Poišs (Audi A3).

DĀMU ieskaitē par sezonas uzvarētāju kļuvusi Renita Aukšmukste (Subaru Impreza) – viņa bija ātrākā sezonas pēdējos divos posmos. 16 punktus zaudē Konstance Krieviņa (VAZ 2108), trešo vietu ieņem Zanda Priedīte (Opel Corsa).

Starp JUNIORIEM pārliecinoša uzvara Adrianam Apsītim (Ford Fiesta), kuram uzvaras četros no pieciem posmiem. 54 punktus zaudēja Ričards Laukšteins (VW Golf mk3), trešais šosezon Aleksis Aleksejevs (VW Golf mk2).

Visi rezultāti >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *