“Peugeot” rallijreida komanda izcīna pirmo uzvaru kopš atgriešanās

11/09/2015 |

Stefans Petransels piektdien Ķīnā notiekošajā rallijreidā “Silk Road Rally” atnesa “Peugeot” komandai pirmo uzvaru kopš atgriešanās šajā sporta veidā.

Sacensības norisinājās divu nedēļu garumā un kopumā dalībnieki veica 5442 kilometrus. “Peugeot 2008 DKR” automašīnai šis bija tikai otrais iznāciens uz starta kopš debijas gada sākumā Dakaras rallijā, kad konkurenti izrādījās pārāki.

Piloti Stefans Petransels un Sirils Desprē Ķīnā startēja ar uzlaboto modeli, kas nosaukts “2008 DKR 2015+”. Šim auto ir uzlabota piekare un motors, kā arī jauna veida “Michelin” riepas. Vēlāk tiks prezentēta jaunā 2016. gada modeļa versija, taču līdz tam vēl jāpagaida.

“Peugeot” komandas braucēji “Silk Road Rally” aizvadīja bez būtiskām problēmām, Petranselam gūstot pirmo, bet Desprē izcīnot otro vietu. Starp viņiem finišā 31 minūte. Savukārt trešajā vietā finišējušo Hanu Veiju ar “Haval” automobili Petransels pārspēja par 50 minūtēm.

Jāpiemin, ka Dakaras rallijā janvārī Petransels ieguva tikai 11. vietu, kamēr Desprē finišēja 34. pozīcijā, bet trešais komandas pilots Karloss Sainss avarēja.

Sainss šajā rallijreidā Ķīnā nepiedalījās, tā vietā turpinot dalību testos.

Izmantotie resursi:
www.autosport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool